• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צוחקים ופותחים את הלב: מופע מרגש למען משפחות נזקקות

הסטנדאפיסט שאולי בדישי יופיע ביום השני הקרוב ב''טירה'', בשטרן 46 בב''ש, במופע שכל הכנסותיו קודש לגיוס סלי מזון עבור משפחות נזקקות, אותו מארגן ''פתחון-לב''

שאולי בדישי (צילום: יח''צ)

הסטנדאפיסט שאולי בדישי יקיים מופע תרומה מיוחד המיועד לגיוס סלי מזון לראש השנה למען משפחות ארגון פתחון-לב. ביום שני הקרוב, ה-30 ביולי, , בשעה 21:00, בטירה - רח' יאיר שטרן 46 באר שבע, יקיים ארגון פתחון-לב אירוע מיוחד במרכזו יעמוד הסטנדאפיסט שאולי בדישי וכל הכנסותיו יועברו למען גיוס סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חג ראש השנה.  

מנכ"ל ארגון פתחון לב, אלי כהן בירך את התגייסותו המרגשת של שאולי בדישי למטרה החשובה: "לכל מי שיגיע לאירוע צפוי רווח כפול- גם הופעה מצחיקה וגם תרומה שתעזור למשפחות נזקקות לעבור את החג ולקיים את ארוחת החג בכבוד הראוי להן. אני מודה למועדון הטירה שפתחו בפנינו את שעריהם ומארחים מופע זה" .

שאולי בדישי: "אני מזמין את תושבי באר שבע והסביבה להגיע למופע ולסייע לעוד משפחה נזקקת לחגוג את החג בכבוד. לקראת החגים על כולנו מוטלת החובה לפתוח את הלב, להתנדב ולתרום." 

כמו לפני כל חג במהלך 20 שנות פעילותו של ארגון פתחון- לב גם השנה יקיים הארגון מרתון חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חגי תשרי במסגרתו יחולקו כ- 9000 סלי מזון. ההכנסות ממופע זה, יחד עם ההכנסות מאירועים נוספים שיתקיימו בהמשך יועברו במלואן לטובת רכישת סלי מזון לנזקקים. 

עלות כרטיס הינה 55 ₪, ובמכירה מוקדמת ניתן לרכוש ב-40 ₪ באתר פתחון לב. 

ארגון פתחון-לב פועל כ- 20 שנים למען שבירת מעגל העוני הבין דורי בישראל ומסייע מדי שנה לכ- 160,000 נפשות בישראל. לשם הגשמת החזון פועל הארגון בשלושה מישורים המשלימים זה את זה לטיפול היקפי בהתמודדות עם העוני בחברה הישראלית: בטווח מידי: סיוע הומניטרי – חלוקת סלי מזון, ביגוד, הנעלה וכדומה מדי שבוע לאלפי משפחות נזקקות במרכזי הסיוע. בטווח ארוך: המפעל החינוכי "לגעת באופק" מבית פתחון-לב – הפעלת "תכנית 7", תכנית חינוכית בת 7 שנים רצופות מכיתה י' ועד שנה לאחר הצבא. בטווח האסטרטגי: קידום "חוק פתחון לב למאבק בעוני" -  החזרת האחריות לטיפול בעוני לידי הממשלה והובלת חוק פתחון לב, למיגור העוני. 


תגובות

End of content

No more pages to load