• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: שפכה שמן רותח על בעלה - כי חשדה שהוא בוגד בה

כתב אישום נגד בת 44, חושף תקרית מזעזעת: הבעל ישן במיטתו, האישה שפכה עליו שמן רותח. השכנים, ששמעו את זעקות הכאב הנוראיות של הבעל, הזעיקו את כוחות ההצלה

שפכה על הבעל שמן רותח (צילום הדמיה: PXHERE / CC0 )

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום, שני, לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושבת ערד, בת 44, אם לשלושה, אשר על רקע חשדה כי בן זוגה בוגד בה, שפכה עליו שמן רותח בעת שישן במיטתו.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד קרן שטרית מפרקליטות מחוז דרום (פלילי), ביום  7.7.18, כאמור על רקע חשדה של הנאשמת כי בן זוגה בוגד בה ולאחר ויכוח בין השניים, נטלה הנאשמת סיר עם שמן רותח בו טיגנה לפניכן בצק, הלכה עם הסיר לחדר השינה בו ישן בן זוגה, התקרבה אליו ושפכה את השמן הרותח שבסיר על ראשו, פניו, צווארו, חזהו וגפיו העליונות, והכל בכוונה לגרום לו נכות או מום או לגרום לו לחבלה חמורה.

כתוצאה ממעשיה של הנאשמת, התעורר בן הזוג בבהלה ובצרחות, כשהוא נאנק מכאבים, קם מהמיטה והחל לצעוד לעבר היציאה מחדר השינה. לאור הכאבים העזים שחש, לא יכול היה להמשיך ללכת והתיישב על הרצפה, במסדרון, בכניסה לחדר השינה שבדירה, תוך שהוא קורא לעבר הנאשמת. הנאשמת, בתגובה, יצאה מחוץ לדירה ועישנה סיגריה.

שכנים ששמעו את הצעקות של המתלונן וילדיו הזמינו את המשטרה וכוחות ההצלה. המתלונן הובהל אל חדר טראומה שבבית החולים "סורוקה" בבאר שבע, ואושפז במחלקת טיפול נמרץ, שם הוברר כי נגרמו לו כוויות בשטחים נרחבים בדרגה שניה.

המתלונן עודנו מאושפז בבית החולים. כתב האישום מייחס לנאשמת ביצוע עבירה של חבלה בכוונה מחמירה.

תגובות

End of content

No more pages to load