• 19 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: נהג ללא רישיון, דרס והפקיר את הפצועה בשטח

נהג החשוד כי לא היה ברשותו רישיון בתוקף, פגע בהולכת רגל והפקיר אותה בשטח. היום הוגש נגדו כתב אישום

דרס והפקיר (צילום הדמיה: CHRIS CARTER / PEXELS / CC0)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב רהט, אשר לפני כשבועיים פגע בהולכת רגל, עת נהג ללא רשיון נהיגה בתוקף, ונמלט מהמקום מבלי להושיט עזרה. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של הפקרה אחרי פגיעה, שיבוש מהלכי משפט ונהיגה ללא רשיון נהיגה תקף וללא פוליסת ביטוח.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד מחמד אלעמור מפרקליטות מחוז דרום (פלילי), ב-7 ביולי, בשעה 02:44 או בסמוך לכך, נהג הנאשם ברכבו בעיר רהט, וזאת על אף כי רישיון הנהיגה שלו פקע ביולי 2016, ומאז לא חודש. תוך כדי נסיעתו, פגע הנאשם עם חזית רכבו בהולכת רגל, בת 19, אשר חצתה את הכביש בכיוון נסיעתו של הנאשם, וירדה משטח ההפרדה לתוך נתיב נסיעתו.

כתוצאה מהתאונה, הנפגעת הופלה על הכביש ונותרה לשכב במקום, עד אשר הובהלה באמצעות ניידת של הטיפול נמרץ לבית החולים "סורוקה".

מכתב האישום עולה, כי הנאשם, על אף היותו נהג המעורב בתאונה, לא עצר את רכבו במקום כדי לעמוד על תוצאות התאונה ולא הזעיק עזרה. הנאשם נמלט עם רכבו מהמקום בנסיעה רציפה עד שהגיע לאזור המדברי הסמוך לתל שבע, שם נטש את רכבו.

כשעה לאחר התאונה, צלצל הנאשם למוקד 100 של המשטרה ומסר למוקדנית הודעה כוזבת, לפיה הרכב נגנב ממנו, עת חנה בחניה של תחנת דלק "תפוז" ברהט, זאת כדי למנוע אפשרות לזהות אותו כמי שנהג ברכב בעת התאונה. הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.


תגובות

End of content

No more pages to load