• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפעל חדש נחנך בב''ש: ''פלסט-חן'', בבעלות התעשיין נסים אמר

יום חג בבאר שבע: מפעל חדש נפתח בעיר ויספק תעסוקה ל-50 עובדים. פלסט חן ייצר מיכלים תעשייתיים ועבודות צנרת עבור התעשייה

נסים אמר ורוביק דנילוביץ - קרדיט באדיבות מפעל פלסט-חן

בשבוע שעבר התקיים טקס השקה של המפעל החדש של חברת "פלסט-חן" בבעלותו של התעשיין ניסים אמר. המפעל החדש שהוקם באזור התעשייה בעמק שרה בבאר שבע מתפרש על פני שטח של כ-4 דונם ומאפשר למפעל מרחב המתאים יותר לייצור מכליים תעשייתיים ועבודות צנרת עבור התעשייה.

בהרחבה של המפעל הושקעו כ-10 מיליון ₪ והיא כוללת שידרוג לטכנולוגיות מתקדמות יותר. בנוסף, הרחבת המפעל תאפשר גם את הרחבת מערך העובדים. התעשיין נסים עמר הבעלים ומנכ"ל מפעל פלסט-חן מסר כי נכון להיום מועסקים במפעל כ-50 עובדים ובעקבות המפעל החדש מערך כח האדם יגדל בכ-30%.

באירוע ההשקה נכחו מאות חברים, עובדים ושותפים לדרך שהגיעו לברך על המפעל החדש. הבעלים והמנכ"ל נסים אמר אמר "תודה לכל הנוכחים שעזבתם הכל והגעתם הנה לפרגן ולהשתתף בהתרגשות שלי בחלום שהתחיל לפני 25 שנה. חשוב לי להודות לקבלנים שלקחו חלק בהקמת המפעל החדש, עובדי המפעל המסורים וכל השותפים שלנו לדרך. אני רוצה לאחל לי ולכם  לרגל המעבר למפעלנו החדש עבודה נעימה ובטוחה"

אביב חצבני, מנהל מרחב דרום של התאחדות התעשיינים עמד על הבמה וסיפר לאורחים שהוא נרגש במיוחד כשהוא נמצא באירועים כאלה ורואה את התעשייה הדרומית הולכת ומתפתחת. עוד אמר כי תוצאה מבורכת מהרחבת המפעל היא האופן בו המשרות המקצועיות גדלות בהתאמה וככה ניתן לגייס ולהכשיר עוד עובדים לתעשייה.

רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע שעלה על הבמה ובירך את ניסים אמר על בניית מפעל החדש " אני מאוד שמח להיות כאן היום. לפעמים אנו חושבים שהכל פה מובן מאליו, אני חושב שניסים הוא סיפור הצלחה יפה של המפעל הציוני. בעיר ובמדינה של היום האושר אינו נמדד לפי נכסיהם ותזרים המזומנים שלהם, אלה על פי ההון האנושי שיש בהם. כך גם המפעל שלכם שחזק בזכות עובדיו, המסירות, המקצועיות והמשפחתיות שאתם מקנים ומשרים על המקום הזה באווירה חדשנית ומתקדמת".

תגובות

End of content

No more pages to load