• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חולמים להיות מפיקים? בית הספר למשחק משיק מגמת לימודי הפקה

בית הספר למשחק, ע''ש גודמן, פותח מגמה ייחודית ללימודי הפקה, עם מיטב המרצים ואפשרות לתואר אקדמי בשילוב עם מכללת ספיר

בית הספר למשחק ע''ש גודמן (צילום: יח''צ)

גודמן – בי"ס למשחק ואמנויות הבמה בנגב שנוסד לפני כ-13 שנה, פותח בשנת הלימודים הקרובה מסלול חדש וייחודי ללימודי הפקה בתחום התיאטרון ואירועי תרבות.

הלימודים  מוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה ומקנים 20 נקודות אקדמאיות, כך שסטודנטים המעוניינים לעשות תואר ראשון יוכלו להמשיך לאחר מכן ב"מכללת ספיר" – במסגרת המחלקה לתרבות יצירה והפקה. גם חיילים משוחררים ישמחו לדעת שלימודי ההפקה מוכרים וניתנים למימוש במסגרת הפיקדון.

המסלול מתאים לכל מי  שמתעניין בתרבות על הצד ההפקתי ומבקש להשתלב אם זה כמנהלי הצגה, עוזרי במאי ומפיקים ואף יוצרים המעוניינים בהסבה מקצועית לתחום ההפקה ובמיוחד לכאלו שנדבקו ב"חיידק" אמנויות הבמה ומעוניינים להכיר מקרוב את שלבי והליכי הפקה וניהולה – בין אם לצורך העשרה אישית ובין אם לצורך הכשרה מקצועית .

הלימודים בקורס הינם לימודים מעשיים ועיונים כאחד ויקנו את כל הידע, הכלים והמיומנויות לתלמידים המבקשים ללמוד ולהתמקצע בתחום ההפקות לצד לימוד של תת התמחויות לתפקידי עוזר במאי/הפקה ומנהל הצגה/הפקה. כמו כן במהלך הלימודים התלמידים ייקחו חלק בסטאז' מעשי לצבירת ניסיון.

את המסלול ירכז אוראל סעדה,  מפיק ויזם בתחום ההפקה והתרבות, בוגר דיפלומה בניהול, עיצוב והפקת אירועים. מתאם הפקה בפסטיבל התמר ולשעבר המפיק הראשי של תיאטרון הפרינג' באר-שבע. הקורס ינוהל מקצועית ע"י רפי ניב – מורה למשחק, במאי, המנהל האמנותי של תיאטרון באר-שבע והמנהל הפדגוגי-אמנותי של גודמן - בית ספר למשחק בנגב.

הצוות הפדגוגי של המסלול נמנה עם מפיקים ויוצרים מהמובילים בעולם התרבות וההפקה בהם עידן אבישר – מנהל משותף כללי בגודמן , לשעבר מנהל ומייסד תיאטרון הפרינג' ב"ש, איילת בראל – מנכ"לית תיאטרון הילדים והנוער באר-שבע, אנה בחן – מפיקת תיאטרון הילדים והנוער באר-שבע, דניאל אדה -  מפיק ומוזיקאי, לשעבר המפיק הראשי של פסטיבל הפרינג' הבינלאומי 2017. ניבה עמלי-מעוז – מפיקה אמנותית פסטיבל הג'אז אילת, הדס וידר – מפיקה בפועל פסטיבל התמר, ז'אן מישל ז'אר במצדה. דנית נומה – מפיקה בפסטיבל התמר, הפסקול של המדינה, המופע של שרית חדד וכן, אנשי הוראה נוספים. 

תגובות

End of content

No more pages to load