• 22 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בזכות יוזמה ברוכה דירתם של קשישים החיים בהזנחה נמצא כעת בשיפוץ

שני קשישים עריריים, אח ואחות, שב-4 שנים האחרונות מתגוררים במחסור בדירתם השרופה, זוכים סוף סוף להתייחסות מקבוצת יזמים צעירים שהרימו פרויקט שיפוץ. השיפוץ בעיצומו והם זקוקים לתרומות נוספות

לפני השיפוץ (קרדיט אלבום אישי)

לפני כ- 4 שנים נשרף ביתם של שני קשישים, אח ואחות, אשר מאז חיים בביתם השרוף, בהזנחה ובתת תנאים. שני האחים כאמור, הינם קשישים עריריים, ללא משפחה וילדים, כאשר הקשישה זקוקה לטיפול מסור וצמוד של מטפל/ת מאחר ואחיה לא במצב נפשי חזק דיו על מנת לעזור ולטפל בה.

השריפה בביתם פרצה לפני כ- 4 שנים, כנראה, על פי דבריהם של האחים, עקב בעיית חשמל בדירה שגרמה להתלקחות. עוד הם מספרים, כי כמעט ולא היו ניסיונות לעזור להם, משום גורם שהוא, וגם שום עמותה לא הרימה את הכפפה ועזרה לשפץ את ביתם ובמתן תרומות. מנגד, העובדת הסוציאלית שלהם אכן ניסתה לעזור, אך בעיות בירוקרטיה כלשהן הובילו לקשיים במתן פתרון הולם.

לפני השיפוץ (קרדיט אלבום אישי)

לפני השיפוץ (קרדיט אלבום אישי)

כל זאת עד שלפני כשבועיים, שמעו את זעקתם ריטה פלוט ודור שטרית, שני באר שבעיים שנוהגים לתרום ולעזור לנזקקים. ריטה ודור, בעזרת קבוצת חברים נוספים, החליטו שהגיעו מים עד נפש והאחים הקשישים זקוקים לעזרה דחופה, הן בשיפוץ הדירה והן בתרומות מזון וביגוד. "אנחנו קבוצת חברים שיזמה את הפרויקט", ריטה מספרת למערכת ברנז'ה news, "הבית כרגע בשיפוץ, עדיין לא סיימנו".

בשבוע האחרון דירתם של האחים עוברת שיפוץ מאסיבי הכולל טיוח קירות וצבע, החלפת רצפות, התקנת מטבח ועוד. "כל החומרים הגיעו בתרומה, בנוסף נתרמו גם מיטה, ארון וסלון", אומרת ריטה ובאותה הזדמנות גם מבקשת להודות לאנשים הטובים שעזרו ועמלו כדי שלשני האחים יהיה מקום ראוי לחיות בו: ליאור שטרית, ענר אוחנה ושניר שבזכותם יש לבית מזוזות, לחנות ״אביעם״ שתרמה חומרים, לדניאל נבו שעזר ושיפץ (בעל חברת שיפוצים), לי.א דנן פרוייקטים בע"מ שתרמו ועמלו, חברת נגב אוהלים בע"מ שעזרו בהובלות ובמיוחד לשאולי בנימין, לכל צוות החברים הקרובים שהגיע ותרם מזמנו ועוד לתורמים רבים.

אך כאמור, השיפוץ עדיין לא נגמר והיוזמה זקוקה לתרומות נוספות של מיטה, מכונת כביסה וגם עזרה פיזית בהעברת החפצים. בנוסף, זקוקים הקשישים לתרומות של דלתות וחלונות, ביגוד ונעליים, חפצים נוספים ומזון. במידה ומישהו מעוניין לעזור ולתרום, ניתן לפנות לריטה/דור, האחראים על הפרויקט, במספרים הבאים:

ריטה- 0545699141

דור- 0505206764

במהלך השיפוץ (קרדיט אלבום אישי)​​​​​​​

במהלך השיפוץ (קרדיט אלבום אישי)

תגובות

End of content

No more pages to load