• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תיירות חבל יתיר מחבקת את נשות עוטף עזה ומזמינה אותן לפסטיבל

ביום שני, ה-23 ביולי, ייערך במושב מעון פסטיבל 'עולה מן המדבר' ובתיירות יתיר מזמינות את נשות העוטף לערב כייפי, והכניסה - חינם!

הפסטיבל, בשנה שעברה (צילום: מרים אמיתי - תיירות יתיר)

תיירות חבל יתיר מחבקת את נשות עוטף עזה ומזמינה אותן ללא תשלום לפסטיבל 'עולה מן המדבר' שיתקיים בשבוע הבא,  ביום שני, י''א אב, 23 ביולי, במושב מעון.

בעקבות גל הטרור השב ופוקד לאחרונה את יישובי עוטף עזה, בתיירות 'חבל יתיר' הזמינו את נשות האזור לערב של הנאה ורוגע, ללא עלות, בפסטיבל הנשים השנתי שיתקיים בשבוע הבא ביום שני בערב במושב מעון. 

פסטיבל "עולה מן המדבר", המיועד לנשים ונערות מתקיים זו השנה החמישית. בפסטיבל יופיעו השנה הזמרות נרקיס שתארח את מירי מסיקה, נועה ירון דיין ודי ג'יי פנינה. 

מידי שנה משתתפות בפסטיבל  כאלף נשים מכל רחבי הארץ הבאות להנות מתוכן איכותי בלוקישן יחודי של ספר המדבר, אל הקהל הרב צפויות השנה להצטרף מאות נשים מיישובי עוטף עזה.

נועה ירון דיין ממשתתפות הפסטיבל אמרה: "אין כמו ריקוד נשי משחרר ומשמח כדי להפיג את המתח בזמנים מאתגרים. אני מזמינה את כל הנשים לבוא לשמוח איתנו, להתמלא האנרגיות ולרקוד לאור ירח בכיף גדול"
יוחאי דמרי ראש המועצה: "ליבנו עם אחינו תושבי עוטף עזה התמודדים כבר שנים בגבורה עם התקפות הטרור החוזרות, אנו שמחים לעשות את המעט עבורם ולהעניק לנשים ערב קסום רגוע ומהנה בהר חברון שיחזק ויטען אותם בתקופה מורכבת זו"

תגובות

End of content

No more pages to load