• 22 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הגרלות מחיר למשתכן ומשפרי דיור חדשות בדימונה

הגרלות נוספות של מחיר למשתכן יוצאות לדרך בדימונה, חברת אסיה סיירוס הבונה בעיר את פרויקט שכונת השחר, יזמה בעבר 3 הגרלות, שבראשונה שבהן נמסרות דירות בימים אלו, פתחה השבוע שלב נוסף בפרויקט להגרלה

הדמיה אסיה סיירוס דימונה

הגרלות נוספות של מחיר למשתכן יוצאות לדרך בדימונה, חברת אסיה סיירוס הבונה בעיר את פרויקט שכונת השחר, יזמה בעבר 3 הגרלות, שבראשונה שבהן נמסרות דירות בימים אלו, פתחה השבוע שלב נוסף בפרויקט להגרלה, מדובר ב 248 יחידות דיור, בתמהיל של 3,4 ו5 חדרים. מחיר הזכייה למטר 6,545 ₪ כולל מע"מ. עלות דירה החל מ 570 אלף ₪ (לאחר הנחה של 60,000 ₪ מענק ממשלתי) הרישום בעיצומו, ומסתיים השבוע, כשבועיים לאחר מכן יפורסמו התוצאות.

הפרויקט של אסיה סיירוס בדימונה על כל שלביו יכלול כ500 יח"ד, במבנים של בין 5 ל-9 קומות שבהם דירות בנות 3-5 חדרים, בגודל 80-125 מ"ר, דירות גן, דירות גג, פנטהאוזים ודירות רגילות. לכל דירה מרפסת וחנייה ולחלקן גם מחסן.

השלב הראשון בפרויקט המגורים של חברת אסיה סיירוס בשכונת השחר בעיר דימונה קיבל זה מכבר טופס 4 לאכלוס שלב זה של הפרויקט. החברה החלה במסירות דירות. במסגרת השלב הראשון, צפויות לעבור להתגורר בשכונה בזמן הקרוב כ- 54 משפחות חדשות.

גני הילדים לתושבי דימונה ניתנים בחינם בסבסוד מלא, בנוסף על כך תושבי דימונה הולכים להנות מהסכם גג בסכום של מעל 5 מיליארד ₪ עבור העיר עם הממשלה ל 10 השנים הבאות, לטובת השקעות בפיתוח מפעלים, תעשייה, הקלות במס, בניית תחנת רכבת, הארכת כביש 6 שיגיע כ 30 ק"מ מהכניסה לעיר ועוד.

שכונת השחר בדימונה, הממוקמת באזור הגבעות הצפוניות של העיר ומשתרעת על שטח של כ-800 דונם. השכונה חדשה בעיר, והעירייה שמה דגש רב על תשתיות לטובת תושבי השכונה בכלל וילדיה בפרט. השכונה מתוכננת באופן מוקפד ומעניקה לתושביה סביבה בריאה, נקייה וירוקה. היא כוללת שטחים ציבוריים גדולים ונרחבים של גינות שעשועים ופארקים מוצלים, שבילי אופניים, מזרקות מים, טיילת להולכי רגל, מערכת שבילי אופניים, מבני ציבור, מתנ"ס חוגים, גני ילדים ובתי כנסת.

תגובות

End of content

No more pages to load