• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ילדים טובים: חניכי אמי''ת טכנולוגי מגיעים לבי''ס בחופש - כדי לשפץ

יוזמה חינוכית ונוער ערכי: תלמידי אמי''ת טכנולוגי משפצים את בית הספר - ומקבלים שכר. כולם יוצאים מורווחים מהיוזמה המרגשת הזו

סגן מנהלת בית הספר והתלמידים (צילום: באדיבות בית הספר אמי''ת טכנולוגי)

חינוך, לא רק במהלך שנת הלימודים: במהלך החופש הגדול מתקיימת פעילות ענפה לרווחת כל באי בית הספר – תלמידים ומשפחותיהם, צוות ביה"ס וגורמי קהילה שונים. כחלק מהמטרות החינוכיות של בית הספר, התלמידים מבצעים עבודות תחזוקה בהתנדבות ותמורת תשלום במהלך חופשת הקיץ. 

תלמידי אמי"ת טכנולוגי משפצים, צובעים את הכיתות ומטפחים את הגינה והשטחים הציבוריים כדי ששנת הלימודים הבאה תתחיל בצורה הטובה ביותר, מתוך תחושת שייכות אישית לנעשה בבית הספר. התלמידים הם חלק משמעותי מהעשייה השוטפת של בית הספר גם במהלך החופש הגדול. בתמורה לעבודותיהם, התלמידים מתוגמלים בשכר שעתי בתמיכת חברת אדמה מכתשים, מקבלים ארוחות במהלך היום מטעם בית הספר ורוכשים ניסיון מקצועי.
]קובי רביבו, סגן מנהלת בית הספר אמר: "חשוב לנו לשמור על הקשר השוטף עם התלמידים שלנו ולהראות להם שהם יכולים לתרום ולעצב את פני בית הספר בעצמם. אנו מאמינים שתחזוקת בית הספר בחופש הגדול תורמת רבות לתחושת המסוגלות של התלמידים וליצירת מסגרת תעסוקתית בעלת ערך חינוכי במהלך ימי הקיץ. אנחנו שמחים לראות שכלל תלמידנו בוחרים להגיע לבית הספר מידי יום, במיוחד בזמן החופש הגדול."


תגובות

End of content

No more pages to load