• 19 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: נהג ללא רישיון, דרס הולכת רגל ושרף את רכבו

הוארך מעצרו של תושב רהט שחשוד כי דרס תושבת העיר ונמלט מהמקום. בתום חקירה, אותרו החשוד והרכב, שבינתיים הועלה באש

רכבו של החשוד אותר כשהוא שרוף (צילום: דוברות המשטרה)

בלילה שבין שישי לשבת, ה-7 ביולי, התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות תאונת דרכים ברהט, בה נהג רכב פגע בהולכת רגל בת 19, שחצתה שלא במעבר חציה, פצע אותה באורח קשה ונמלט. חוקרי תאונות דרכים של מרחב הנגב הגיעו למקום ופתחו בחקירה. זהותו של האיש נודעה והחלו ניסיונות לאתרו, תוך זימונו לתחנת המשטרה.

בצהרי יום שבת הגיע החשוד, תושב רהט בן 22, לתחנת המשטרה, אז נחקר ונעצר בחשד למעורבות בתאונת הדרכים והפקרת פצוע. עם התקדמות החקירה הוביל החשוד לאזור בו השאיר את הרכב לאחר התאונה, בשטח פתוח סמוך לתל שבע. עוד עלה כי החשוד נהג ברכב כאשר תוקפו של רישיון הנהיגה פג למעלה משנה וגם רשיון הרכב אינו בתוקף.  הרכב אותר כאשר הוא שרוף והוצאו ממנו המנוע ותיבת ההילוכים.

מעצרו של החשוד הוארך עד יום חמישי שעבר, אז הורה בימ"ש השלום על שחרורו. משטרת ישראל ערערה על החלטה זו ובית המשפט המחוזי הורה על המשך מעצרו עד יום ראשון, אז הוגשה הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדו כתב אישום בגין המיוחס לו. מעצרו הוארך פעם נוספת עד מחר, יום רביעי.

במשטרה מציינים כי הסיוע לנפגע תאונת דרכים אשר באותו הרגע הופך לחסר ישע הוא צו מוסרי, וכי עבירת הפקרת הפצוע עולה לעיתים על עצם נסיבות עבירת התאונה. 

תגובות

End of content

No more pages to load