• 19 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלימות: ילדים תקפו פקחית ורגמו באבנים אוטובוס בקו 9

שוב מקרה של אלימות כלפי נוסעים ועובדי התחבורה הציבורית בבאר שבע: ילדים תקפו פקחית, קיללו אותה ורגמו באבנים אוטובוס בשכונה ה'

אחד החלונות שנופצו בקו 9 (צילום: ארטיום קרוניק / באר שבע ביחד)

שוב מקרה של אלימות באוטבוסים בבאר שבע והפעם: שני ילדים, שניסו לנסוע מבלי לשלם בקו 9, בשעות הצהריים, בקו הנוסע מהשכונות לתחנה המרכזית, התקוטטו עם המפקחת, קיללו אותה, שמו רגליים על המושבים והחלו לקלל את שאר הנוסעים באוטובוס. בסופו של דבר, כשירדו מהאוטובוס, רגמו את החלונות באבנים וגמרו לו נזקים. נהג האוטובוס נאלץ לעכב את הנסיעה. 

זה אינו המקרה הראשון של התנהגות אלימה של ילדים בקו 9. פני כמה חודשים עלתה חבורת ילדים, קיללה את נוסעים והתעמתה עם הנהג. ההתנהגות האלימה תועדה על ידי נוסעים, והורי הילדים מנעו את פרסום הסרטונים, בהם תועדה התקרית. 

חלון אחר שנופץ על ידי הילדים בקו 9 (צילום: ארטיום קרוניק)​​​​​​​

''הילדים הללו פגעו באופן מילולי בפקחית, והפריעו לנסיעתם של שאר נוסעי האוטובוס והתנהגותם הייתה כלכך נוראית, שהנהג החליט לעצור את האוטובוס ולעכב נוסעים רבים, בגלל ההתנהגות המבזה שלהם. לאחר מאמצים רבים של הנהג ומלחמה בשני הילדים הללו, הם יצאו מהאוטובוס וזרקו אבן על החלון של האוטובוס! למזלנו אף אחד לא נפגע, אבל כל זה יכל להסתיים בצורה נוראית ביותר, בעיקר שהאבן שלהם פגעה בחלון של בחורה שישבה מולי'', מספר ארטיום קרוניק, שהיה עד לאירוע. 

התנהגות אלימה  מצד ילדים ובני נוער, בתחבורה הציבורית בבאר שבע, אינה נדירה: מהנחת רגליים על המושבים בעוד נוסעים מבוגרים עומדים לידם, דרך קטטות, קללות והערות בעלות אופי גזעני. מספר פעמים בשבוע, אוטובוסים בבאר שבע נרגמים באבנים. תחנות תחבורה ציבורית סובלות מהשחתה על בסיס קבוע. 


תגובות

End of content

No more pages to load