• 22 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מגיש החדשות דני קושמרו נפצע בתאונת אופנוע באיטליה, סובל משברים

דני קושמרו, מגיש בחברת החדשות ויליד באר שבע, נפצע בתאונת אופנוע בעת חופשה באיטליה ואושפז בבית חולים מקומי. לעת עתה, אין צפי לשובו לארץ

דני קושמרו (צילום: אייל בן יעיש / CC BY SA 4.0)

דני קושמרו, בן 50, מגיש בחברת החדשות, נפצע בתאונת אופנוע בעת ששהה בחופשה פרטית באיטליה. הוא פונה לבית חולים מקומי במצב בינוני וסובל משברים בגופו. נכן לכתיבת שורות אלה, לא ידוע מתי ישוב לישראל. על פי אנשי בית החולים, קושמרו נמצא בהכרה מלאה. 

דני קושמרו בחופשה באיטליה, צילום שפירסם באינסטגרם

אתמול הוא כתב בחשבון האינסטגרם שלו ''יהיה בסדר''. קושמרו גדל בבאר שבע ובעומר, בן להורים שעלו מרומניה בשנות ה-60. הוא למד בבית הספר החקלאי "אשל הנשיא". בצה"ל שירת בחיל הים בשייטת ספינות הטילים  והוא רס"ן במילואים. בעל תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. את תחילת דרכו במקצועית עשה ברדיו האיזורי, בהגשת מהדורות חדשות.

''יהיה בסדר''. דני קושמרו עידכן את חבריו אחרי הפציעה (צילום: אינסטגרם)

בשנת 2001 הצטרף כמגיש ועורך לחברת החדשות של ערוץ 2. בשנים 2003–2013 הגיש את "חדשות סוף השבוע". החל מתחילת שנת 2008 מגיש קושמרו את מהדורת החדשות המרכזית של חברת החדשות, לסירוגין, עם יונית לוי. החל משנת 2012 הוא מגיש גם את "אולפן שישי" בעקבות מעברו של יאיר לפיד לפוליטיקה.

במשמרת הלילה הראשונה שלו כמגיש מבזקים בחדשות ערוץ 2, ב-24 במאי 2001, התרחש אסון אולמי ורסאי, והוא ניהל אל תוך הלילה את שידור האירוע. ב-1 בפברואר 2003 שידר את התוכנית המיוחדת לרגל נחיתת מעבורת החלל קולומביה ובה האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון. באסון התרסקה המעבורת וכל צוותה נספה.

​​​​​​​תגובות

End of content

No more pages to load