• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אימה בלב ב''ש: כנופייה תקפה סטודנטית וניסתה לשדוד את רכבה

''נסעתי ב-1:00 בלילה בשד' בן גוריון וחבורת בני מיעוטים שנסעה בג'יפ רדפה אחרי. הם לא פחדו מכלום. ביקשתי עזרה מאנשים בקיוסק. רעדתי מפחד'', מספרת לידור

שד' בן גוריון, בנקודה בו קרתה התקרית (צילום: גוגל מפות)

שוב זה קורה בבאר שבע: ביום ראשון, בשעה 1:00 בלילה, לידור כהן, סטודנטית בבן גוריון, הייתה בדרכה לביתה. לפתע, נצמד לרכבה ג'יפ בה היו, על פי עדותה, שישה צעירים בני אחד היישובים או הפזורות, התקרבו עם רכבם, עקפו אותה חסמו את דרכה ודרשו ממנה לצאת מהרכב. ''אם לא היית שומרת על קור רוח וממשיכה בנסיעה, מי יודע איך זה היה נגמר'', אומרת לידור לברנז'ה NEWS.

היא לא הספיקה לרשום את מספר הרכב, אך הספיקה לראות את היושבים בו. אחד מהם ניגש אליה וביקש ממנה לצאת מהרכב בצורה מאיימת. למרבה הצער, אין תיעוד של מצלמת אבטחה מהמקום שזה קרה ומצלמה בקיוסק סמוך לא הצליחה לקלוט את הג'יפ.

''ביום ראשון,  בשעה  אחת בלילה, אני נוסעת לכיוון הבית, עומדת בצומת של רכבת צפון בבאר שבע, על שדרות בן גוריון 10 ומצד ימין שלי ג'יפ ובו 6 בני מיעוטים שהחליטו שבא להם על רכב הטויוטה שלי'', משחזרת לידור את רגעי האימה.
"אני נוסעת והם חוסמים אותי מימין, אני מנסה לעבור לנתיב השמאלי והם חוסמים אותי שוב, נצמדים מאחור... עוד כמה מטרים כיכר, הם עקפו אותי, חסמו אותי בכיכר ואני נסעתי כלכך מהר שעליתי על הכיכר העיקר לא לעצור. אני ממשיכה לנסוע והם מנסים להוריד אותי מהכביש".

שד' בן גוריון הפכו למקום מפחיד בלילות

​​​​​​​"עוד דקה רמזור אדום, לחצתי על הגז הכי חזק שאני יכולה ושנייה לפני הרמזור חתכתי ימינה. הם כמובן עצרו ברמזור וכשקלטו שברחתי עשו רוורס והמשיכו אחרי... ניסו לחסום אותי שוב,  עד שיצא מוכר של אחד הקיוסקים וביקשתי ממנו עזרה. את הצעירים בג'יפ זה לא הרתיע. "צאי מהאוטו" אמר לי אחד הצעירים ליד אנשים מול מצלמות בלי טיפת פחד, כמעט התחילה קטטה הם וברחו. שעתיים אחרי זה, אני מפוחדת, לא מצליחה לישון, מתקשרת למשטרה להגיד להם שבמצלמות של החנות לא קולטים מספר רכב אבל הם עברו דרך צומת סורוקה ששם יש מצלמה והם בתגובה אמרו לי שאגיע להגיש תלונה''.

התלונה שהוגשה במשטרת ב''ש (צילום מסך)​​​​​​​

התלונה, שעניינה "נהיגה פוחזת'', הוגשה בתחנת באר שבע. לעיתים, לא נתפסים מבצעי העבירה בשלב הראשון, אך קורה שהמידע מוביל לתפיסתם. באיזור הזה, בכניסה לשכונת רמות ובכבישים העוקפים את השכונה אירעו לא מעט מקרים בהם תושבי השכונה נתקלו בכלי רכב שנסעו בפראות או נוסעיהם איימו עליהם. על דרך בן גוריון אירע, לפני קצת יותר מחודשיים, שוד מסעדה. 

ממשטרת באר שבע נמסר בתגובה: '' מדובר בתלונה שהוגשה אתמול בשעה 15:00, יומיים לאחר האירוע שלטענתה התרחש ב- 11.6 סמוך לשעה 01:00 בלילה. בניגוד לנטען התלונה לא נסגרה והיא בחקירה. שוטרי משטרת ישראל ימשיכו לפעול כנגד הפשיעה והבריונות, במרחב הציבורי למען האזרח הנורמטיבי שומר החוק''.


תגובות

End of content

No more pages to load