• 17 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד שני אחים מרהט: ניסו לרצוח אדם שהתנגש ברכבם

על פי כתב האישום, עבד וסאלם אלטורי היכו במוטות ברזל שני אחים, בגלל תאונת רכב קלה. אחד האחים נפגע קשה מאוד ומאושפז עד היום, מורדם ומונשם

אחד הנפגעים מאושפז עד היום, מונשם ומורדם (צילום הדמיה: Al Jazeera English / CC BY SA 2.0)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד עבד וסאלם אלטורי, שני אחים תושבי רהט, בגין ניסיון רצח ותקיפה בצוותא של המתלונן, תושב רהט אף הוא, בחודש שעבר, בשל התנגשות קלה בין רכבו של המתלונן לרכבו של אחד הנאשמים.

מכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אלכס דרנבוים עולה כי בין הנאשמים לבין האחים סאמי ומאג'די אלהוזייל יש היכרות מוקדמת וכל הארבעה מתגוריים ברהט.

ב-14 במאי, סמוך לשעה 20:30 נסעו סאמי ומאג'די ברכב ברהט, כשסאמי נהג ברכב, ובמהלך הנסיעה, ארעה התנגשות בין מראות הרכב בו נהג סאמי ובין הרכב בו נהג עבד אלטורי, ומראת רכבו של עבד נפגעה. עבד כעס על סאמי בשל כך. סאמי ומאג'די חששו כי יתפתח סכסוך אלים עם עבד אלטורי ומשפחתו בשל האירוע, עדכנו את אביהם במתרחש,  החליטו כי ישנו אצלו באותו לילה, ונסעו מאוחר יותר, לקחת ציוד ולהתארגן כדי לחזור לבית אביהם.

מאוחר יותר באותו היום, סמוך לשעה 23:00, בעת שהיו סאמי ומג'די בדרך לבית אביהם, דלק אחריהם ברכב סאלם אלטורי עם שניים אחרים. במקביל הגיע למקום עבד אלטורי ברכב אחר, עצר בשולי הדרך וכשחלף רכבם של סאמי ומאג'די על פניו, השליך עבד דבר מה לעבר החלון האחורי ברכבם וניפץ את החלון.

סאמי ומג'די המשיכו בנסיעה והתקרבו לביתו של אביהם, כשהנאשמים והאחרים דולקים אחריהם.  סאמי עצר את הרכב בשולי הכביש, סמוך אחרי בית האב, והנאשמים והאחרים עצרו את שני כלי הרכב בכביש, יצאו לעבר סאמי ומאג'די בריצה, כשהם אוחזים באלות ומוטות ברזל, והחלו להכות את סאמי בראשו מכות נמרצות עם מוטות הברזל. סאמי נפל על הקרקע על גבו מהמכות, ושכב על הקרקע, כשהוא מדמם ולא מגיב. וגם במצב זה המשיך עבד להכות את  סאמי במוט ברזל בראשו.

מאג'די שהבחין בנעשה, רץ לכיוון סאמי שהיה על הקרקע, ונשכב על סאמי, בניסיון להגן עליו מפני פגיעה נוספת ואז הוכה במוט בגבו מספר פעמים.

הנאשמים והאחרים נמלטו מהמקום רק לאחר שאביהם ואחיהם של מג'די וסאמי יצאו מחצר הבית והתקדמו לעברם.

סאמי הובהל למרכז הרפואי סורוקה, שם התברר כי נגרמו לו שברים מרובים בעצמות הגולגולת הכוללים שבר דחוס ומרוסק, חדירה לתוך המוח, דימומים רבים ובצקת במוח ועוד. סאמי עבר מספר ניתוחים דחופים, ועד למועד הגשת כתב האישום עדיין מאושפז, כשהוא מורדם ומונשם, במחלקה לטיפול נמרץ נוירוכירורגי במרכז הרפואי סורוקה.

במקביל להגשת כתב האישום ביקשה הפרקליטות להורות על מעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים נגדם.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load