• 24 מרץ 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תאונה קשה בדרך לאילת, בין אוטובוס למשאית, 8 נפצעו

הנסיעה לאילת שהסתיימה בתאונה: משאית התנגשה באוטובוס של אגד, בצומת צוקים, מזרחית למצפה רמון. 8 נפצעו, מסוק מד''א הוזנק לזירת האירוע

האוטובוס בזירת התאונה. 8 נפצעו (צילום: מד''א)

תאונה קשה בדרך לאילת, בין אוטובוס של אגד, שהיה בדרך לאילת, לבין משאית. בכביש 90 סמוך לצוקים, מזרחית למצפה רמון. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל טיפלו בזירה בשמונה פצועים, בהם פצוע קשה, אישה כבת 60 עם חבלות בראש ובגפיים, פצועה בינוני כבת 60 עם חבלת ראש ושישה פצועים קל שנפגעו משברי זכוכיות. מסוק מד"א הוזנק למקום.

זירת התאונה (צילום: מד''א)
​​​​​​​


חובש רפואת חירום במד"א אלי שריקי סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי את האוטובוס עם זכוכיות מנופצות על תלותית עפר בשולי הכביש ובמרחק של כ 300 מטרים בהמשך הכביש את המשאית עם פגיעה בחזית. אישה כבת 60 שסבלה מחבלה קשה בגפיים שכבה בסמוך למדרגות האוטובוס כשהיא בהכרה מעורפלת, מיד התחלתי להעניק לה טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים והנחת חסם עורקים. פצועים נוספים יצאו באופן עצמאי מהאוטובוס והתהלכו במקום. יחד עם כוחות גדולים של מד"א וכוחות רפואה של הצבא שהגיעו למקום הענקנו לפצועים טיפול רפואי שכלל חבישות ועצירת דימומים."

חלקו הקדמי של האוטובוס (צילום: מד''א)

דובר אגד מסר כי  אוטובוס אגד שיצא בשעה 07:00 הבוקר בנסיעה מחדרה לאילת נפגע על ידי רכב מסחרי שנסע מאילת צפונה על כביש הערבה. על פי עדויות ראשוניות הרכב הסמחרי עקף משאית בנתיב לא פנוי מול האוטובוס הנוסע דרומה. נהג האוטובוס גילה תושייה רבה שמנע  אסון וכדי להימנע מתאונה חזיתית סטה לשול הדרך שאינו סלול תוך ייצוב האוטובוס ואולם המסחרית גרדה את צידו השמאלי. מהעדויות הראשוניות 9 נוסעים נפגעו ברמות פציעה שונות ומטופלים יל ידי כוחות ההצלה במקום. 

מדוברות סורוקה נמסר: מתאונת הדרכים בכביש 90 פונו למלר"ד סורוקה 3 פצועים בשני מסוקים. 1 בחדר ניתוח, 1 ב-CT ופצועה נוספת מטופלת בחדר מיון כירורגי.

תגובות

End of content

No more pages to load