• 22 מרץ 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הכירה צעיר במקום בילוי - ונאנסה

כתב אישום צפוי להיות מוגש נגד תושב באר שבע, החשוד באונס צעירה אותה הכיר במקום בילוי בעיר

כתב אישום נגד חשוד באינוס צעירה (צילום הדמיה: PIXABAY / CC0)

כתב אישום צפוי להיות מוגש נגד תושב באר שבע, בן 28, בתום חקירה שנפתחה ב-13 באפריל,  בחשד לאונס. החקירה נפתחה לאחר דיווח שהתקבל מבית החולים סורוקה בדבר צעירה שהגיעה חבולה. במהלך חקירתה, עלה החשד כי הצעירה עברה אירוע אינוס שעה שיצאה ממקום בילוי בבאר שבע.

לטענתה, צעיר אותו הכירה לראשונה במקום הבילוי ופרטיו אינם ידועים לה, לקח אותה בכוח לביתו ושם ביצע בה את עבירת המין תוך שימוש בכוח וגרימת חבלות. הצעירה סיפרה לשוטרים כי הצליחה להשתחרר מאחיזתו ולהגיע לבית החולים.

עם התקדמות החקירה תוך ביצוע פעולות מתקדמות נעצר ב-25 במאי תושב באר שבע, בן 27. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והיום עם תם מלאכת החקירה הוגש נגדו כתב אישום.

כאמור, פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד אלכסנדר לוז'קין, תושב באר שבע כבן 27, בגין עבירות של אינוס, מעשה סדום והדחה בחקירה שביצע במתלוננת כבת 20 שהכיר באקראי באותו ערב בבר שכונתי בבאר שבע. מכתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד רננה לוי עולה כי בין הנאשם למתלוננת אין היכרות קודמת והם נפגשו לראשונה ב-13 באפריל,  לפנות בוקר בבר שכונתי בבאר שבע.

באותה עת ישבה המתלוננת בבר ושתתה אלכוהול והנאשם היה אף הוא באותה שעה בבר. השניים יצאו יחד מהבר והגיעו לביתו של הנאשם והנאשם הציע למתלוננת לעלות בכדי לשתות כוס מים. מיד עם הגעתם לדירה, כיבה הנאשם את האור בדירה, היכה את המתלוננת בפניה, הפשיט אותה מבגדיה והדף אותה בכוח לעבר הספה, תוך שהוא מקלל אותה.

המתלוננת ביקשה שיחדל ממעשיו וביקשה ללכת, אך הנאשם לא נעתר לבקשתה ואנס את המתלוננת במשך כחצי שעה. המתלוננת צעקה, בכתה, וביקשה מהנאשם שיחדל ממעשיו, אך הנאשם בתגובה היכה אותה בפניה ולא חדל ממעשיו. בהמשך לאמור, ביצע הנאשם במתלוננת מעשה סדום, קילל אותה וצעק עליה וכן אחז בזרועותיה, עד שגרם לסימנים בזרועותיה. לאחר מכן החזיר הנאשם את המתלוננת לספה ושוב אנס אותה עד שהגיע על סיפוקו המיני.

הנאשם אסר על המתלוננת להדליק את האור בדירה, ולקח אותה מחוץ לביתו כאשר ידיו מכסות את עיניה, עד שהגיעו לרחוב, אז הסיר את ידיו ואיים על המתלוננת כי אם תלך למשטרה הוא ימצא אותה ויהרוג אותה.

במקביל לכתב האישום ביקשה הפרקליטות להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load