• 24 מרץ 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני שוטרים נפצעו כאשר עשרות מתפרעים ברהט התנפלו עליהם

בדיקת רישיונות שגרתית הסתיימה בפציעת שני שוטרים בידי עשרות מתפרעים ברהט. עם זאת, רק שניים נעצרו. סרטוני האירוע שפורסמו ברשתות החברתיות מציגים את התקרית באור אחר לגמרי, השר לביטחון פנים קרא לבדוק המקרה

אחד המעורבים עושה תנועה מגונה לעבר השוטרים (צילום סלולרי)

תקרית חמורה הערב בעיר רהט: שני שוטרים, שהיו בפעילות  משטרתית ברח' אל סלאם הותקפו באבנים והבאלות על ידי עשרות מתפרעים. השוטרים נזקקו לטיפול רפואי ונלקחו לבית החולים סורוקה. התקרית אירעה כאשר  נהג רכב לעצור לבדיקה,  במהלכה עלה כי תוקף רישיון הנהיגה שלו פקע ב 2017.

נהג הרכב נמלט, החל בנהיגה פרועה והשוטרים דלקו אחריו, ובסופו של דבר, אחרי מרדף, הרכב נעצר. שלושת יושבי הרכב ירדו אל עבר השוטרים ובידם אבנים ואלות, וקראו לתושבים אחרים להצטרף אליהם. השוטרים הותקפו בידי עשרות תושבי רהט שיידו לעברם אבנים. אחד מיושבי הרכב נעצר בתם מאבק ושימוש בטייזר ותושב נוסף נעצר בגין תקיפת השוטרים. שוטרים נוספים הוזעקו לסייע וההתפרעות פוזרה. שני שוטרים נפצעו ונזקקו לטיפול רפואי.

מאוחר יותר, פורסמו ברשתות החברתיות גרסאות נוספות של הסרטון, שצולמו על ידי אזרחים. הם שופכים אור אחר על התקרית ובהם נראה אחד השוטרים סוטר לעצור שכבר לא היווה איום. בעקבות פרסום הסרטונים ברשתות החברתיות, השר לביטחון פנים גלעד ארדן קרא לבדוק את המקרה. על ההתפתחויות בתקרית, בכתבת המשך בקישור הזה.

חלק מכלי התקיפה (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

מצפצף על השוטרים: אחד המעורבים עושה תנועה מגונה (רץ ברשתות חברתיות)

''אנו רואים בחומרה רבה תקיפת השוטרים בבואם לבצע את עבודתם למען בטחון הציבור ואכיפת החוק תמשך ככל שתדרש ולמען האזרח הנורמטיבי ושומר החוק'', אומרים הערב במשטרה.

כאמור, מאוחר יותר, השר לביטחון פנים התייחס לסרטונים  בחשבון טוויטר שלו :  "הסרטון מעורר שאלות נוקבות כלפי התנהגות השוטר. אין מחלוקת . ויש לברר את התנהגותו גם בהיבט המשמעתי".

תגובות

End of content

No more pages to load