• 16 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מתנדבי מד''א גייסו מאות חבילות מזון למעוטי יכולת לקראת הרמדאן

לא רק לקראת ראש השנה ופסח: אנשי תחנת מד''א בכסייפה גייסו מאת חבילות מזון עבור משפחות מעוטות יכולת, לקראת חודש הרמדאן: ''זה יקל על המשפחות לעבור את הרמדאן בצורה מכובדת''

אחד ממתנדבי מד''א, בגיוס תרומות המזון (צילום: דוברות מד''א)

מתנדבי ועובדי מד"א בכסייפה אספו מאות חבילות מזון למשפחות מועטות יכולות במסגרת מבצע איסוף מזון ייחודי לחודש הרמדאן
 
מבצע איסוף המזון לקראת חגי ישראל הפך מזמן למסורת במד"א ובכל שנה נאספות עשרות אלפי מנות מזון למשפחות מועטות יכולות לקראת החגים. אך כבר מספר שנים שמתנדבי מד"א מהמגזר הערבי אוספים חבילות מזון גם לקראת חודש הרמדאן.
 
בתחנת מד"א בכסייפה החליטו העובדים והמתנדבים לצאת ולאסוף חבילות למשפחות מעוטות יכולת, על מנת שיוכלו לציין את חודש הרמדאן בצורה מכובדת.

בתחנת מד"א בכסייפה, מוביל החובש הבכיר חסיין אזברגה, את המתנדבים הרבים. מתנדבי התחנה התרימו מצרכי מזון מעסקים מקומיים, ארזו בתחנה את המצרכים לחבילות מזון, ובסיוע עמותת רווחה מקומית מחלקים את החבילות למשפחות בכסייפה. "עד כה נאספו כ- 150 חבילות לטובת התושבים בכפר" מספר החובש הבכיר חסיין אזברגה "אנחנו במד"א מבינים לא רק את החשיבות של טיפול רפואי ראוי אלא גם תרומה וסיוע לקהילה ואני שמח שלקראת חודש הרמדאן אנחנו יכולים לעזור למשפחות הללו. ההיענות שקיבלנו מהעסקים בכפר מרגשת מאוד ואני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק בפרויקט המיוחד."
 
מאות חבילות מזון גויסו לטוב משפחות מעוטות יכולת (צילום: דוברות מד''א)​​​​​​​

חובש בכיר במד"א פריד אבו זקיקה, שיזם את הפרויקט סיפר: "זו השנה השלישית ברציפות של הפרויקט שבמהלכו אנחנו אוספים חבילות מזון למשפחות נזקקות לקראת הרמדאן. כל שנה התרומות מחממות את הלב. השנה אספנו כבר כ- 700 חבילות מזון שיעזרו מאוד למשפחות באזור ויקלו עליהן במהלך החג. אני מודה מאוד לאזרחים, לבעלי העסקים ולכל מי שתרם מזון וכמובן לעשרות המתנדבים המסורים שעוסקים באריזת החבילות."
 
מנכ"ל מד"א אלי בין: "אני מברך על הפעילות ההומניטרית החשובה הזו. אנו במד"א עושים את מירב המאמצים על מנת לספק מוצרים לארוחת חג למשפחות מועטות יכולת בראש השנה ובליל הסדר, וזו השנה השלישית שיזמו המתנדבים מהמגזר הערבי פעילות דומה גם לקראת חודש הרמדאן. מד"א הוא ארגון שפעילותו להצלת חיים שזורה בחיי תושבי ישראל בני כל הדתות. חשוב לנו לעשות את מירב המאמצים על מנת להגיע ולסייע, מדובר במשימות הומניטאריות מהמעלה הראשונה".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load