• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עבר באור אדום, הרג שלושה - אך יישב פחות מארבע שנים בכלא

פואד אל עסייוי החליט לחצות עם מכוניתו כביש באור אדום, אחרי שסבלנותו פקעה הוא התנגש באוטובוס ושלושה נוסעים שהיו איתו נהרגו. השבוע

רגע התאונה בצומת להבים (צילום מסך)

עבר באור אדום, הרג שלושה אנשים -  אבל בית המשפט פסק כי יישב בכלא פחות מארבע שנים.  בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר ביום ראשון  45 חודשי מאסר על פואד אל עסייוי, בן 37, תושב לקיה. עסייוי הורשע בהריגת שלושה מנוסעי הרכב בו נהג, בצומת להבים, לפני כשלוש שנים. הפרקליטות דרשה עונש של 10 שנות מאסר בפועל, בית המשפט החליט להתחשב בנסיבות האישיות של הנאשם והעובדה שהביע חרטה והקל בעונשו.

תיעוד התאונה בצומת להבים (מקור: קבוצות וואצאפ)
​​​​​​​

כמו כן, בית המשפט פסק כי הנהג פסול להחזיק או לקבל רישיון ל-15 שנה. עסייוי חויב בפיצוי כספי בסך 50 אלף שקל לכל אחת ממשפחות ההרוגים.

התאונה ארעה, כאשר עסייוי נסע בכביש 31 מצומת שוקת לכיוון צומת להבים. במכוניתו היו שלושה נוסעים. הוא חיכה כחצי דקה באור אדום, סבלנותו פקעה והוא החליט לנסוע. נהג אוטובוס שהגיע מימינו התנגש בעוצמה בדופן המכונית ושלושת הנוסעים ברכב נהרגו.

השופט כתב, בין היתר, בגזר הדין: "הם קיפחו את חייהם בטרם עת, על לא עוול בכפם, בדרכם לעבודה, בתאונה הקשה שנגרמה בעטיו של הנאשם". השופט ציין שהחליט לשקול לזכותו  הנאשם את נסיבותיו האישיות הקשות. הנאשם נשוי ואב לשישה ילדים.

"התרשמתי כי הנאשם אכן מכה על חטא ופועל בכל דרך אפשרית בכדי לדאוג לילדיו של בן דודו המנוח, לצד רגשות אשם כבדים על אחריותו לכך שילדיו נותרו יתומים. התרשמתי גם מרצונו של הנאשם לדאוג ליתר משפחות הקורבנות", ציין השופט.

בין היתר, ציין השופט שהנאשם מטפל באחיו שבעל צרכים מיוחדים.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load