• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אב מהדרום הורשע בעבירות מין בבתו הפעוטה ושידורן באינטרנט

האב נהג ליצור קשר עם פדופילים באמצעות תכונת סקייפ ולבצע, תמורת תשלום של עשרות דולרים, מעשים מיניים בפעוטה. הנאשם הודה במעשים במסגרת הסדר טיעון

כתב אישום מזעזע על שידור עבירות מין בפעוטה (צילום הדמיה: TheDigitalArtist / PIXABAY / CC0)

ביהמ"ש המחוזי בבאר שבע (הרכב כב' השופט ואגו) הרשיע גבר בן 37, תושב הדרום, אשר נאשם בכך שבמשך תקופה של כ-10 חודשים ביצוע שורה של עבירות מין חריגות בחומרתן בבתו שגילה פחות מ-4 שנים. הנאשם הורשע בעבירות הבאות: שתי עבירות מעשה סדום בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, סחר בבני אדם, עבירות רבות של מעשה מגונה בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, ריבוי עבירות של שידול למעשה מגונה בנסיבות אינוס, ריבוי עבירות של עשיית שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה בידי אחראי , פרסום תועבה ובו דמותו של קטין בידי אחראי וכן החזקת פרסום תועבה ובו דמותו של קטין ועבירות נוספות.

על פי כתב האישום המתוקן, בו הודה הנאשם במסגרת הסדר טיעון, הנאשם ביצע במספר רב של הזדמנויות מעשי סדום ומעשים מגונים בבתו הקטינה, בעת שישנה, ונהג לצלם תמונות וסרטונים בהם הוא מבצע את מעשיו המיניים בבתו. הנאשם שידר תמונות וסרטונים אלה באמצעות אפליקציית סקייפ לפדופילים שונים ברחבי העולם, וזאת תמורת תשלום או בתמורה לקבלת תצלומים וסרטונים דומים בהם הם פוגעים בילדותיהן הקטינות.

עוד על פי כתב האישום, הנאשם החזיק למעלה מ- 150 אלף תמונות וסרטונים פדופיליים. בנוסף, במהלך שנת 2015, במועדים רבים, נהג הנאשם לצלם נשים ללא ידיעתן, וזאת על ידי מיקום המצלמה מתחת לחצאיתן. חלק מתמונות אלו פורסמו באינטרנט באתר בו נהגו משתמשי אינטרנט שונים לפרסם תמונות הנחזות להיות בעלות אופי דומה, של נשים שצולמו ללא ידיעתן.

הסדר הטיעון אינו כולל הסכמה לעניין העונש. הפרקליטות תדרוש עונש מאסר בפועל. את התיק ניהלה עו"ד אפרת פאר-גרונדלנד ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

ביצע מעשה מיני חמור בפעוטה תמורת 35 דולר

כתב האישום מגולל את המעשים המזוויעים של האב. בין היתר, הוא נהג ליצור קשר עם פדופילים ברחבי העולם, משאיר להם פרטי התקשרות דרך תוכנת הסקייפ, מנהל איתם תכתובת בה נקבעו פרטי ההתקשרות והתשלום. לשם קבלת הכסף, הוא פתח חשבון פייפאל ותיבת דואר אלקטרוני על שם חבר מימי ילדותו וכן חשבון באתר המאפשר העברת תשלומים באמצעות מטבעות דיגיטליים. 

באחד המקרים, בעת שהנאשם שוחח הנאשם עם משתמש אינטרנט המכונה "jaimy dgtr 6 real s no pay"   באמצעות הסקייפ, יזם הנאשם שיחת וידיאו אל ''ג'יימי'' בה ביקש מהאחרון לשדר לו בזמן אמת את הפגיעה המינית בבתו. כשהחל ג'יימי לשדר את מעשיו לנאשם, בד בבד, שידר הנאשם לג'יימי בזמן אמת את בתו הקטינה, כשהוא מבצע בה מעשה מגונה. 

במקרה אחר הנאשם ביצע מעשה מיני חמור בבתו ושידר אותו בשידור חי, למשמש בדנמרק. תמורת השידור, קיבל 35 דולרים. הנאשם נהג לשוחח ולבצע מעשים מיניים בבתו ועל מנת להראות כי מדובר בשיחה אמיתית, היה רושם בטוש, על ישבני בתו, את שמם של בני השיח. שמקרים מזוויעים אלה ואחרים קרו, הילדה הייתה בת פחות מארבע שנים. האנשם החזיק עשרות אלפי תמונות של קטינים בערום חלקי ומלא, תמונות בהן צבועצים מעשים מיניים שונים בקטינים וכן אלפי סרטים בעלי תוכן פדופילי. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load