• 24 אפריל 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חגיגות האליפות ייערכו ביום ראשון הבא, ''ללא חילול שבת''

חגיגות הניצחון של הפועל באר שבע ייערכו ביום ראשון הבא, החל מהשעה 21:15. בעירייה מיהרו להדגיש: ''לא יהיה חילול שבת, העבודות יושלמו ביום שישי''

חגיגות האליפות בבאר שבע. לא יהיה חילול שבת (צילום ארכיון: דיאגו מיטלברג)

חגיגות הניצחון של הפועל באר שבע ייערכו מיד בצאת חג השבועות, ביום ראשון, ה-20 במאי, בשעה 21:15. מעיריית באר שבע נמסר כי בתאום עם מועדון הכדורגל הפועל תדיראן באר שבע ועם משטרת ישראל, חגיגות האליפות לרגל זכייתה של הפועל תדיראן באר שבע באליפות המדינה בכדורגל לשנת 2017/2018, תתקיימנה ברחבת עיריית באר שבע.

''החלטנו שלא לפגוע בשמחתם של חתנים וכלות ובני משפחותיהם (זאת לאור ריבוי האירועים לאחר ספירת העומר). כל ההכנות לאירוע: הקמת הבמה, התאורה וההגברה יסתיימו עד יום שישי בצהריים. הפרטים המלאים יפורסמו בימים הקרובים'', אמר ראש עיריית באר שבע.

חגיגות האליפות בשנה שעברה לוו בדרמה פוליטית, כאשר סיעת ש''ס, החברה בקואליציה, העיזה לבקר את ראש עיריית באר שבע ולעתור כנגד קיום החגיגות, בטענה של חילול שבת המוני, מצד האוהדים והעירייה.  בתגובה, ראש עיריית באר שבע נטל מסגנו, עופר כראדי, מסיעת ש''ס, את כל סמכויותיו. המהלך בא על רקע חתימתו של כראדי וחברי סיעת ש''ס על העתירה נגד עריכת חגיגות האליפות. שעבור כמה שבועות, לאחר שיישרו את ההדורים ביניהם, דנילוביץ' החזיר לכראדי את סמכויתיו. 

תגובות

End of content

No more pages to load