• 16 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: מורה לריקודים סלוניים מבאר שבע תקף מינית קטינות

כתב אישום נגד גרשון קונסטנטין, מורה בן 30, החשוד כי פגע מינית בנערות באמצעות מגע פיזי וגם באמצעות מסרונים. המקרה התגלה כאשר נערה חשפה את הסיפור בפני צוות מטפל. מאז, אותרו 3 נפגעות נוספות

חשד: מורה תקף מינית ילדות (צילום הדמיה: PXHERE / CC0)

מורה לריקודים סלוניים חשוד שתקף מינית קטינות: ב-22 באפריל התקבל במשטרת ישראל דיווח ממרכז בית לין, מרכז המטפל בבני-נוער ובילדים שסבלו פגיעה והתעללות, אודות קטינה כבת 17 אשר התלוננה כי בהיותה כבת 15 הותקפה מינית בידי מורה לריקודים סלוניים אצלו למדה במסגרת חוג בעיר באר שבע.

החשוד, תושב באר שבע בן 30, אותר ומעצרו הוארך מעת לעת. במהלך החקירה אותרו 3 קטינות נוספות אשר על פי החשד הותקפו מינית בידי המורה לריקודים סלוניים אם במגע פיזי, ואם באמצעות מסרונים. עם תם מלאכת החקירה ואיסוף הראיות לכאורה, צפוי כנגד החשוד כתב אישום בגין המיוחס לו.

החשוד עובד לפרנסתו כמורה לריקודים סלוניים בחוגים בבאר שבע. על פי החשד, הוא ביצע עבירות מין בארבע קטינות -  בגילאי 16-13,  במהלך השנתיים האחרונות. הוא נעצר ומעצרו הוארך כמה פעמים. ביום שני הגישה המשטרה הצהרת תובע. כתב האישום שצפוי להיות מוגש נגדו הינו בגין בעילה שלא בהסכמה, מעשה מגונה ומעשה סדום.

כתב אישום חמור: אינוס ומעשי סדום בנסיבות מחמירות, הטרדה מינית ומעשים מגונים

על פי תמצית כתב האישום, שהותרה לפרסום הבוקר, רביעי, הנאשם, גרשון קונסטנטין, נמצא במעצר מה-26 באפריל. קונסטנטין נאשם  כי במועדים שונים, ההמפורטים בכתב האישום, עבד  כמדריך לריקודים סלוניים לילדים ובני נוער בחברת כיוונים בבאר שבע. בין היתר לימד הנאשם שיעורי ריקוד במתנ"ס טאובל, מתנ"ס רמות ובמתנ"ס נווה זאב בבאר שבע. בנוסף, לימד הנאשם שיעורי ריקוד פרטיים ליחידים או זוגות במתנ"סים לעיל ובמקומות נוספים.  במועד הרלוונטי לכתב האישום התגורר הנאשם בבאר שבע.

במהלך הקשר עם תלמידותיו נהג הנאשם להעביר להן מסרים באמצעות ישומון "ווטס אפ".

בכתב האישום מתוארים ארבעה מקרים:  קטינה בת 16,  שלמדה ריקוד אצל הנאשם משנת 2010 עד שנת 2016 במקומות שונים בבאר שבע. במועד שאינו ידוע במדויק, במהלך השנים 2014-2015  אמר הנאשם לא כי על מנת לשפר את יכולות הריקוד שלה עליה לקיים יחסי מין עימו. הנאשם הנחה את א לומר לאמה כי עליה לצאת לריצת אימון עם הנאשם על מנת שיוכלו להפגש לבד.

הנאשם שב והציע הצעה זו מספר פעמים, והנערה התחמקה בתירוצים שונים. לבסוף, באחד מימי השישי, הגיע הנאשם לאסוף את הנערה. מבית הוריה והביא אותה לביתו על מנת לקיים עימה יחסי מין. באותה עת לא היה איש בבית.

בהמשך, הראה הנאשם לנערה סרטוני פורנוגרפיה בטלויזיה ואמר לה כי "ככה עושים את זה" ו"אין לה מה לפחד". הנערה חששה מהנאשם.

הנאשם הכניס את הנערה לחדר השינה בביתו, שם ביצע בה מעשים מגונים ומעשה אינוס, למרות בקשתה של הנערה שיחדל. בהמשך הוא ביצע בה מעשה סדום, עד אשר הגיע על סיפוקו. אחרי המקרה, לקח הנאשם את הנערה לביתה והורה לה לומר לאמה כי היו באימון ריצה.

לאחר האירוע האמור, שלח הנאשם הודעות כתובות לנערה ושאל אותה איך היה לה והאם חשבה על האירוע. באחד משיעורי הריקוד, לקח הנאשם את הנערה הצדה, ושאל אותה האם חשבה על מה שהיה, והנערה השיבה בשלילה. הנאשם ביקש ממנה שתנשק אותו והיא סירבה. לאחר המקרה הזה, במועד אחר,  הציע הנאשם לנערה כי ייקח אותה לביתה לאחר שיעור הריקוד, הנערה הסכימה. במהלך הנסיעה, אמר לה הנאשם  שהיא "ילדה יפה" והציע לה כי יבצע בה מעשה מגונה אך היא סירבה. בהמשך לאמור, סירב הנאשם לנסוע, ואמר כי אינו יכול לשוב לביתו במצבו. הנאשם ביצע מעשה מגונה בנערה בעודם ברכב, עד שהגיע לסיפוקו ורק אז לקח אותה לביתה.  בין היתר, בעקבות מעשיו של הנאשם, הפסיקה הנערה לרקוד.

''מעשים מגונים תוך כדי השיעור''

צעירה אחרת, כך מפרטת תמצית כתב האישום, כיום בת 17, למדה ריקודים סלוניים אצל הנאשם בבאר שבע בין השנים 2010-2017. בין משפחתו של הנאשם למשפחתה של הקטינה היה קשר קרוב והנאשם הסיע את הנערה פעמים רבות לביתה לאחר שיעורי הריקוד.  במהלך שיעורי הריקוד בסוף שנת 2016, פעמים רבות ביצע הנאשם בקטינה מעשים מגונים תוך כדי השיעור. באחת הפעמים הראה הנאשם לקטינה תמונות עירום בטלפון הנייד שלו, הכול לשם גירוי וסיפוק מיני. במועד שאינו ידוע במדויק למאשימה, אך בסמוך לחודש דצמבר 2016, הסיע הנאשם את הקטינה ברכבו אל ביתו. בחניית ביתו, נישק את  הקטינה על שפתיה. היא התנגדה למעשיו של הנאשם וביקשה ממנו שיחדל כי זה לא נעים לה. הנאשם המשיך במעשיו. לאחר מכן, הגיעו הצעירה והנאשם לביתו והוא ביצע בה מעשים מגונים למרות התנגדותה.

בהמשך הנאשם ביצע בנערה מעשה אינוס. היא ביקשה מהנאשם שיפסיק, אך הוא התעלם ממנה. 

סמוך לאחר מכן, בערב, התקשרה אמה של הצעירה אל הנאשם וביקשה שיחזירה הביתה. הנאשם הפסיק את מעשיו, לקח את הנערה לביתה ברכבו, שם נישק אותה שוב על שפתיה. הנאשם אמר לקטינה שתיזהר לא לספר למשפחתה דבר על שאירע כי הוא יהיה בבית כלא.  הנאשם לקח את הקטינה לביתה, ולאחר מכן שלח לה הודעות כתובות שיש בהן התייחסויות למיניותה ובהן: "האם נהנית" ו-"תעשי ביד את תהני".  בהמשך לכך שלח הנאשם לנערה הודעות המתייחסות למיניותה, תוך ניצול יחסי המרות ביניהם ולמרות שב' הראתה לנאשם כי אינה מעוניינת. 

ביקש מתלמיד לעזוב את השיעור, נותר לבדו עם ילדה בת 12 וביצע בה מעשים מגונים

במקרה השלישי, המפורט בתמצית כתב האישום שהותרה לפרסום, נערה, כיום בת 15, למדה ריקודים סלוניים אצל הנאשם בין השנים 2013 עד 2016. במועדים שונים, בשנת 2015, במהלך שיעור פרטי שערך לקטינה ולבן זוגה לריקוד, ביקש הנאשם מבן הזוג שיעזוב את אולם הריקודים, ונשאר לבדו עם הקטינה והתייחס אליה התייחסויות המתמקדות במיניותה. הנאשם חזר על כך בשיעור שלאחר מכן.  לאחר האמור, במהלך שיעורי הריקוד, ביצע הנאשם מעשים מגונים בקטינה, הכל לשם גירוי סיפוק וביזוי מיניים.

במועד אחר, בשנת 2016, במהלך שיעור פרטי בו נכחה תלמידה אחרת, אז כבת 12, בזמן שהנערה רקדה, קרא הנאשם לתלמידה וביצע בה מעשים מגונים לשם גירוי סיפוק וביזוי מיניים. הנערה שראתה כי הנאשם נגע בחברתה לחוג, נבהלה ועזבה בבכי את השיעור. הנערה עזבה אחריה. לאחר מכן המציאה הנערה תירוץ על מנת שלא לשוב לשיעור. בהמשך לאמור, שלח הנאשם לנערה הודעות כתובות, ובהן התייחס למיניותה. הנערה השיבה לו כי הודעותיו אינן נעימות לה. בנוסף, במהלך שיעורי הריקוד העיר לנערה על מיניותה. בעקבות מעשיו של הנאשם, הנערה הרגישה מוטרדת והפסיקה להגיע לשיעורים.

מעשה מגונה במהלך חגיגת בר מצווה

קטינה אחרת,  ילידת שנת 2000 למדה שיעורי ריקוד אצל הנאשם בבאר שבע החל משנת 2014  ועד שנת 2016 לפחות. במועד שאינו ידוע במדויק למאשימה, בשנת 2016, שלח לה הנאשם הודעות כתובות  ובהן התייחס למיניותה.  במועד שאינו ידוע במדויק למאשימה, בשנת 2016, באחד משיעורי הריקוד, נשק הנאשם את הקטינה על שפתיה וזאת לשם גירוי סיפוק וביזוי מיניים. לאחר השיעור, שלח לו' הודעה כתובה בה התייחס לנשיקה האמורה ולמיניותה של ו'. 

במועד שאינו ידוע במדויק למאשימה, בשנת 2016, היו הנאשם והנערה אורחים באירוע בר מצווה. הנאשם קרא לנערה וביקש ממנה שתצא עמו החוצה. הנערה סירבה אך לבסוף יצאה עמו. מחוץ לאולם, חיבק הנאשם את הנערה וביצע בה מעשה מגונה, הכל לשם סיפוק, גירוי וביזוי מיניים. במעשיו אלו ביצע הנאשם מעשים מגונים במתלוננת וכן הציע לה הצעות מיניות חוזרות תוך ניצול יחסי חינוך ולמרות שהמתלוננת סירבה להצעותיו, כפי שנכתב בתמצית כתב האישום.

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של הטרדה מינית, מעשים מגונים, מעשה סדום בנסיבות מחמירות ואינוס בנסיבות מחמירות. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load