• 16 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בגלל פניות חרדים: מוקד קבלת חבילות דואר הועבר לחנות כשרה

דואר ישראל נעזר לייעול עבודתו במוקדי חלוקה בחנויות שונות. חרדים התלוננו כי אחד מהם נמצא בחנות שמוכרת מזון לא כשר. דואר ישראל התנצל והעביר את חלוקת החבילות למקום אחר, שלא מוכר ''בשר אחר''

הפגישה בלשכת הרב בצרי (צילום: ללא קרדיט)

בכירי דואר ישראל נפגשו השבוע עם רבני ועסקני הציבור החרדי בבאר שבע, אחרי שחרדים התלוננו כי הם נאלצים לאסוף את דברי הדואר שלהם מחנות שמוכרת בשר חזיר ומזון לא כשר. דואר ישראל נעזר, לייעול עבודתו, במוקדי חלוקה הממוקמים בחנויות, פיצוציות ועוד. בכך, קטן על העומס על הסניפים והחבילות נגישות במקום קרוב יותר לחלק מהתושבים, גם מעבר לשעות הפתיחה של סניפי דואר ישראל.

אלא שאחד ממוקדי החלוקה הוקם בחנות ברחוב עמוס ירקוני, שמוכרת בשר חזיר ומזון לא כשר. חרדים ודתיים התלוננו כי הם לא מוכנים להיכנס לחנות ולהיחשף למראה אוכל טרף, גם אם זה רק לשם איסוף חבילה. 

פחיות של ''בשר אחר'', בין המוצרים שנמכרו בחנות (צילום ללא קרדיט)

תושבים חרדים ודתיים רבים בבאר שבע התלוננו שחבילות דואר שנשלחות אליהם מאמצעות דואר ישראל, מחויבות להיאסף בחנות ברחוב עמוס ירקוני, בשכונת נווה זאב, בעיר, אשר נמכרים בה בשר חזיר ומוצרים לא כשרים. 

חבר הכנסת הרב מיכאל מלכיאלי פנה לשר התקשורת איוב קרא, ולמנכ"ל חברת דואר ישראל שאול גולדשטיין, וקרא להם לדאוג למציאת פיתרון מיידי בכדי שאלפי תושבי האזור יוכלו לקבל חבילות של דואר ישראל בקרבת אזור מגוריהם, מבלי לפגוע באורח חייהם. 

בעקבות פניית ח"כ הרב מלכיאלי, בכירים בדואר ישראל נפגשו עם רבני ועסקני העיר באר שבע, ובראשם ראש מוסדות בית יוסף ורב הקריה החרדית הרב  יוסף חיים בצרי וחבר מועצת העיר העיר ומנכ"ל מוסדות בית יוסף הרב שמעון טובול, בכדי לדון בדרכים למציאת פיתרון לשביעות רצון כולם. בכירי דואר ישראל התנצלו בפני הרבנים והעסקנים על ''הפגיעה שנעשתה בשגגה ברגשות התושבים''. חלוקת הדואר הועברה למקום כשר.


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load