• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: פריצה למסעדה בב''ש, לאור היום ובלב העיר

רעולי פנים פרצו אתמול, שבתבבוקר, למסעדה בבאר שבע, גנבו קופות ומחשבים. בלי להילחץ, בלי למהר ולאור היום. תיעוד מהדרום הפרוע

שני רעולי פנים (השלישי בפנים), פורצים למסעדה באין מפריע (צילום מסך)

סרטון הפריצה למסעדה בלב באר שבע, לאור היום, בלי בושה ובלי לחץ אפילו מצד רעולי הפנים, מסעיר את קבוצות הוואצאפ המקומיות. אתמול, שבת, פרצו אלמונים למסעדה הממוקמת במקום מרכזי בבאר שבע, הומה אדם בשעות היום. רעולי הפנים ירדו מהרכב, פרצו את הדלת, גנבו קופה, מחשבים וציוד ועזבו את המקום בנחת. הפריצה אירעה סמוך לשעה 5:30 בבוקר. מהמקום נלקחו בנוסף למחשבים, מזומנים בסך כ-5,000 שקלים.

סרטון מצלמת האבטחה. שלשה רעולי פנים (צילום רץ ברשתות)


בעלי המקום גילו מאוחר יותר את דבר הפריצה, כאשר באו להכין את המקום למשמרת. פריצות כאלה, לבתי עסק, אינן נדירות. הפורצים אפילו לא מתרגשים מהעובדה שהמסעדות, כמו רוב בתי העסק בבאר שבע, מרושתות במצלמות אבטחה ואזעקות. בסרטון נראים בבירור שלושה פורצים רעולי פנים, הנוהגים ברכב 4X4. הם מצליחים להסתובב במסעדה כמעט 2 דקות, כשהם לוקחים איתם קופות ועוקרים מחשבים מהשולחן. הם אפילו לא עוזבים את המקום בנסיעה מהירה. אחד מהם עוד חוזר למסעדה, לראות אם שכח משהו. 

בבאר שבע ישנה תחושה קשה, בשל אירועי אלימות, גניבה ואלימות בכביש. זאת, למרות שמשטרת באר שבע עורכת מעת לעת מבצעים לטיפול במגוון עבירות מרכוש ועד מניעת פגיעה באזרחים הנורמטיביים. ברבעון הראשון של 2018 נפתחו בבאר שבע 714 תיקים על עבירות רכוש, בהם 57 על פריצות לבתי עסק ומוסדות, ו-125 לדירות. התיקים הנותרים הם על פריצות למכוניות וגניבת מכוניות. 
רעול הפנים השלישי לא התעצל לחזור למקום ולגנוב עוד משהו  (צילום מסך)
מדובר בעלייה במספר התיקים על עבירות רכוש בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, אם כי מרבית הקורבנות בבאר שבע הם דווקא בעלי כלי רכב. ברבעון הראשון של 2017 נפתחו 604 תיקים על עבירות רכוש, מהם 71 פריצות לבתי עסק, 137 לדירות, והיתר, פריצות למכוניות וגניבת מכוניות.  
 
​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load