• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עצור נוסף מ''משיירת היריות'': תושב שגב שלום, ניסה לדרוס שוטרים

10 ימים אחרי פרסום סרטוני הירי, נמשכים מעצרי החשודים במעורבות. חשוד משגב שלום, בן 20, נמלט ועל פי המשטרה, ניסה לדרוס שוטרים

רכבו של החשוד (צילום: דוברות המשטרה)

פעילות שוטרי ולוחמי משטרת ישראל לאיתור מבצעי הירי בשיירת החתונה בצומת אוהלים בנגב, שאירע לפני כעשרה ימים  נמשכת כל העת, היום הם עצרו חשוד נוסף, בשנות ה-20 לחייו, תושב שגב שלום, החשוד שניסה להימלט ולדרוס שוטרים במנוסתו נעצר והועבר לחקירה ביחידה המרכזית.

משטרת ישראל רואה בחומרה כל ניסיון לפגוע במרקם החיים התקין ובפגיעה בביטחון האזרח הנורמטיבי. אנו נמשיך לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו עד שנביא למעצר כלל המעורבים באירוע הירי, שסיכן את כל מי שהיה בסביבה. נמסר מהמשטרה

בעקבות דיווח שהתקבל ביום שישי לפני כשבועיים  אודות ירי בכביש 40 סמוך לצומת אוהלים, הוקפצו למקום שוטרים שפתחו בסריקות במקום לאיתור החשודים. מחקירה ראשונית עלה כי ככל הנראה מדובר בירי על רקע חתונה שהתקיימה באותו ערב בישוב שגב שלום.

פעילות המשטרה לאיתור המעורבים נמשכת במישור הגלוי והמודיעיני וכל העת מבוצעות הערכות מצב וניתוח של המידע הקיים.
היום במהלך פעילות יזומה בכביש 40 בצומת אוהלים אותר חשוד נוסף במעורבות בירי וכשזה הבחין בשוטרים החל להימלט תוך שהוא מנסה  לדרוס אותם.

בהמשך הוא נטש את הרכב  ופתח במנוסה, בתום מרדף רגלי, הוא נעצר על ידי הלוחמים והועבר לחקירה ביחידה המרכזית של משטרת ישראל בבאר שבע ומחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load