• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: רעול פנים הרוכב באופנוע ''מצפצף'' על השוטרים - ומתהפך

הותר לפרסום סרטון מצלמת הקסדה המתעד את המרדף אחרי רעול פנים רוכב אופנוע בכביש 40. לא רק שהרוכב נהג בצורה מסוכנת, ללא קסדה - גם לא היה לו רישיון. הוא נעצר

זה לא נגמר טוב: רעול הפנים התהפך עם האופנוע (צילום: דוברות המשטרה)

תיעוד מהדרום הפרוע: רעול פנים, רוכב אופנוע, מצפצף על שוטר שהורה לו לעצור, מנסה לברוח לשטח פתוח כמו בסרט פעולה ומתהפך. התיעוד בסרטון הוא ממצלמת אופנוע של המשטרה. 

תיעוד התקרית עם רעול הפנים (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

ב-24 באפריל במהלך סיום משמרת בדרכם הביתה, הבחינו שוטרי אגף התנועה על כביש 40 בסמוך לצומת להבים שבדרום, ברוכב אופנוע שטח הנוסע ללא לוחית זיהוי וללא קסדה בצורה פראית בכביש כשפניו מכוסות בכובע גרב, השוטרים שהיו רכובים על אופנועים סימנו לו מספר פעמים לעצור אך זה הבחין בהם והחל להאיץ את מהירות האופנוע תוך נסיעה בשוליים וסיכון ממשי של משתמשי הדרך, כאמור במהלך הנסיעה אחריו הוא פנה לתוך השטח והחליק מהאופנוע (לא נזקק לטיפול רפואי), השוטרים שהיו קרובים אליו הצליחו לעצור אותו, בבירור ראשוני הרוכב תושב האזור בן 21 נוהג ללא רישיון נהיגה התואם את סוג הרכב, קצין משטרה שנכח במקום השבית את האופנוע ל-30 ימים והוא נעצר להמשך חקירה, שבסיומה הובא בפני בימ"ש שהאריך את מעצרו ל-5 ימים, בימים הקרובים יובא שוב בפני בימ"ש לדון בעינינו.

במשטרה ציינו כי רואים בחומרה רבה נהגים המסכנים את עצמם ונוסעים ללא אמצעי בטיחות תוך אי ציות להוראות השוטרים, ואף גורמים לפגיעה בתחושת הביטחון של הנהגים הנורמטיביים בכבישים, נמשיך לפעול בנחישות ובאפס סובלנות בכל מקום ובכל זמן.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load