• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אימה בב''ש: נהגת טוענת כי הותקפה הערב בכביש עוקף רמות

תוך פחות משבוע, שוב מקרה תקיפה בשדרות צה''ל, בשכונת רמות: ''נסעתי עם הבן שלי לכיוון מיתר בכביש העוקף של שכונת רמות, נהג חסם אותי, כולם יודעים מה הוא רצה. נמאס מההפקרות בכבישים!'', טוענת רותם

שדרות צה''ל בשכונת רמות (צילום סלולארי)

פחות משבוע אחרי שתמיר, מבאר שבע, נחלץ מניסיון שוד בשד' צה''ל, בשכונת רמות, שוב מקרה דומה: רותם (שמה המלא שמור במערכת) טוענת כי הותקפה על ידי נהג, בעת שהייתה בדרכה הביתה, למיתר, ביחד עם בנה. כמה ימים בלבד אחרי שהשר לביטחון פנים, געלד ארדן, מגיע לבאר שבע לישיבת עם ראשי המשטרה והבטיח להקצות כוחות לשיפור הביטחון האישי הירוד של תושבי באר שבע, היעדר הביטחון ברחובות העיר עדיין מורגש. למערכת ברנז'ה NEWS מגיעות תלונות רבות, אודות תחושת אובדן תחושת הביטחון  בכבישי הנגב בכלל ובבאר שבע בפרט. 

''לפני חצי שעה  אני נוסעת לכיוון מיתר בכביש העוקף של רמות, שדרות צה"ל", משחזרת רותם. ''בסוף הכביש הדו סיטרי, משתלב חד סיטרי לכיוון יציאה מרמות, לכיוון עומר. לפני נסע רכב נסיעה איטית ואז בלם וכך כמה פעמים... קלטתי מה הוא רוצה לעשות... כולנו יודעים''.

''ביקתי מהבן שלי לצלם את הבחור, אבל אז הוא נכנס לרכבו וברח מהמקום, מזגזג בין המכוניות. ביציאה ליד עומר פגשתי חבר'ה ממשמר הגבול וביקשתי מהם שיגשו לשם וסנעתי מהר הביתה. אני לא יודעת אם טיפלו במקרה או לא, אבל כבר נמאס מהמקרים האלה. מה שקורה בכביש הזה זו ממש הפקרות". המקרה נחשף לראשונה בקובצת הפייסבוק ''באר שבע ביחד'', המונה למעלה מ-100,000 חברים.

שדרות צה''ל. רחוב צדדי ומבודד. מקרה תקיפה שני (צילום: גוגל מפות)

רק ביום שני רותם, מבאר שבע, עבר מקרה בו אוים בנשק, באותו כביש: בשעה 08:50 לערך, בעת שנסע מסניף דואר בשכונת רמות בבאר שבע לכיוון חלקה הצפוני של השכונה על שדרות צה״ל, לכיוון שדרות אורי צבי גרינברג  - שני רעולי פנים חסמו את דרכו ושלפו מולו כלי נשק. 

"הייתי כמאתיים מטר לפני הכיכר שמחברת בין שתי השדרות, כאשר עקפה אותי מזדה לבנה עם לוחית זיהוי צהובה ועצרה בפתאומיות לפניי הכיכר כאשר היא חוסמת את שני הנתיבים לפניי", משחזר תמיר.  "מהמאזדה ירדו שני רעולי פנים עם אקדחים שלופים והחלו לנוע לכיווני במהירות כאשר הם מנפנפים לי עם האקדחים לצאת מהרכב".

שדרות צה''ל, העוקפים את שכונת רמות, אמנם מוארים בתאורת רחוב, אבל מדובר בכביש צדדי, ממנו תוקפים או מפגעים יכולים להיעלם בקלות אל תוך החשיכה. נהגים רבים מדווחים כי מזה תקופה ארוכה הם חוששים לנסוע בשעות החשיכה בנגב וגם בכבישים מבודדים בבאר שבע. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load