• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נבחר יו''ר וועד עובדים לדן ב''ש: יונס אבו ג'אמע, מערערה

בתום הליך בחירות, שנערך לאחר שהסיבוב הראשון נפסל, נבחר וועד עובדים לחברת דן ב''ש. ''נשלב ידיים למען מקום עבודה פורה'', הוא מבטיח

יו''ר וועד עובדי דן ב''ש, יונס אבו ג'אמע (צילום סלולארי)

בבחירות חוזרות שנערכו לוועד עובדי חברת דן באר שבע, נבחר היושב ראש וארבעת חברי הוועד. בראש וועד עובדי החברה יעמוד יונס אבו ג'אמע, בן 41, אב לחמישה ותושב ערערה בנבגב. ''נשלב ידיים על מנת ליצור מקום עבודה טוב ופורה. נעבוד ביחד, על מנת להביא לעתיד טוב למען כלל העובדים בדן ב''ש", אומר יונס. 

יונס מחליף את עמרם אביסידריס, ששימש בתפקיד יו''ר וועד העובדים מאז החלה החברה לפעול בבאר שבע. אביסידריס ישמש כחבר וועד העובדים ויתרום מנסיונו הרב, אחרי ששהתמודד עם חבלי הלידה של דן ב''ש וסייע בפתרום שורה של בעיות שהתעוררו, ביחד עם הסתדרות העובדים. עוד ישמשו כחברי וועד: אשרף אבו עמרה, אמיל אטיאס ואבי סופר. 

לעבוד ולהפוך את דן ב''ש למקום עבודה פורה. יונס אבו ג'אמע ליד הקו בו הוא נוהג (צילום סלולארי)

עוזי שדה, יו"ר האיגוד המקצועי במרחב נגב של ההסתדרות, שלח אתמול, ה-26 באפריל, מכתב למנכ''ל דן ב''ש, יורי בורנשטיין, הוא הוא הודיע על אישור תוצאות הבחירות לוועד עובדי החברה, שנערכו ב-16 באפריל.

בזכור, במרץ נערכו הבחירות לוועד. שלשה עובדים בדן באר שבע הגישו מיד לאחר סגירת הקלפיות בקשה דחופה לעיכוב ביצוע ברשות השיפוט של ההסתדרות כנגד הסתדרות העובדים, מאחר ולטענתם, הבחירות לוועד העובדים נוהלו ''באופן קטטסטרופלי'', כפי שנטען בעתירה.

לטענתם העובדים היו ''הפרות בוטות בולתי נסלחות של כללי הבחירות''. הבחירות נערכו ב-7 במרץ.לטענת המערערים, בוועדות הקלפי ישב חבר אחד במקום שלושה, לא היו מקומות מוסדרים להצבת הקלפיות, לא נערך זיהוי בכניסה לקלפיות, ''כך שעובדים מסוימים הצביעו יותר מפעם אחת''. בנוסף, לטענתם, הקלפיות נסגרו טרם זמנן. המערערים מבקשם לעכב את מינויי חברי הוועד נבחרים, לבטל את הבחירות ולקבוע מעוד חדש לעריכת הבחירות. 

​​​​​​​בפסק בוררות שניתן ברשות השיפוט של ההסתדרות, בעקבות  ערעור שהגישו שלמה אוקנין, מנסור אלעטאונה, אמיל אטיאס, אבי סופר ושלמה אלקמייס נכגד יו''ר המרחב בהסתדרות, מאיר בביוף, ויו''ר האגף לאיגוד מקצועי, עוזי שדה, הוחלט לבטל את תוצאות הבחירות ולקיימן מחדש בהקדם האפשרי, כאשר המועמדים יהיו אלה שאושרו על יד וועדת הבחירות לצורך הבחירות המבוטלות.

עתה, אחרי עריכת בחירות חוזרות, נבחר וועד עובדים ובחירתו אושררה על ידי ההסתדרות. ''כאשר החברה החלה לפעול בבאר שבע, יחד עם עמרם אביסידריס אזרנו אומץ והקמנו וועד עובדים. עתה, בתום הליך הבחירות החוזרות ועם אישור התוצאות - אננחו מתכוונים להתחיל לעבוד במרץ ובאהבה רבה לעובדים", אומר יונס.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load