• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חניכי עמותת יוניסטרים מרהט זכו במקום הראשון!

חניכי עמותת יוניסטרים מרהט זכו במקום הראשון בתחרות קבוצתית שנערכה במשרדי פירמת ראיית החשבון והייעוץ דלויט ישראל, במסגרתה נדרשו לכתוב תכנית עסקית ופיננסית עבור המיזם

יחיא אלקרינאווי מנהל מרכז היזמות של יוניסטרים ברהט, בת שבע משה מנכלית עמותת יוניסטרים, חניכות ממרכז רהט ארקאן אבו גנים ונדא אלקרינאוי, ומנחם הרפז המלווה העסקי של הקבוצה

חניכי שנה ב' של עמותת יוניסטרים ממרכז רהט הפועל בשיתוף עם הרשות לפיתוח והתיישבות הבדואים בנגב, מפתחים בימים אלה מיזם בשם U-ME - צמיד המתריע בזמן התרחקות ממכשיר סלולר ובכך מונע את אבדנו. לאחרונה השתתפו החניכים בני ה-16 בתחרות בה לקחו חלק קבוצות הנמצאות גם הן בשנה השנייה בפעילות יוניסטרים מכל הארץ. כלל הקבוצות נדרשו לכתוב תכנית עסקית ותכנית פיננסית ולהציגה בפני השופטים – עובדי פירמת ראיית החשבון והייעוץ דלויט.

במהלך המפגש שנערך במשרדי דלויט בת"א, הציגו בני הנוער לצוות מטעם דלויט את התכנית הפיננסית והעסקית אותה כתבה בעצמם. לאחר מכן, עובדי דלויט ייעצו לחניכים בנוגע לתכנית ולמקצועיות שלה. בסיום המפגש, התבשרה קבוצת בני הנוער מרהט כי זכתה במקום הראשון בזכות תכנית עסקית ופיננסית טובה מאוד שגיבשה הקבוצה אותה מלווה מנחם הרפז.

"מדובר בחוויה מצמיחה ומעצימה הן לחניכים והן לארגון המתנדב הפוגש בני נוער עם ברק בעיניים, רצון להצליח ויכולות רבות", ציינה מנכ"לית עמותת יוניסטרים בת שבע משה.

מנכל הרשות לפיתוח והתיישבות הבדואים בנגב, יאיר מעיין אמר כי: "אני גאה בחניכי יוניסטרים על הפיתוח המיוחד ועל השתתפותם במיזם. אני רואה חשיבות עליונה בקידום הנוער וההשכלה בקרב האזרחים הבדואים. חובה עלינו כמדינה לפעול לצמצום הפערים. מהלך זה מועיל לחברה הישראלית ולאזרחים הבדואים כאחד".

עמותת יוניסטרים פועלת בשותפות אסטרטגית עם הפדרציה היהודית של לוס אנג'לס במטרה להוביל לשינוי חברתי באמצעות הכשרת בני נוער וצעירים ליזמות עסקית וחברתית. יוניסטרים הוקמה מתוך מטרה להעניק לנוער ולצעירים שגדלו בפריפריה החברתית והגאוגרפית את הכלים לקבוע את עתידם בעצמם, לפרוץ את המסגרת בה הם גדלים, להצליח ברמה האישית בעולם היזמות והעסקים ובמקביל להוביל מיזמים קהילתיים במטרה להשפיע על העיר בה הם גדלו. כל זאת לצד מפגש עם בני נוער מתרבויות ומגזרים שונים הקיימים במדינה ובכך להכשיר מנהיגות המקדמת דו קיום בארץ. את בני הנוער מלווים בהתנדבות מעל ל- 4,000 אנשי עסקים המעבירים את הידע העסקי ממקור ראשון ומהווים עבורם מודל לחיקוי. יוניסטרים פועלת בכ-60 יישובים ברחבי הארץ עם מעל ל2,000 בני נוער ו-3,000 בוגרים מכלל המגזרים.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load