• 16 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מינוי חדש ברשות לפיתוח הנגב: פלורין גדלבסקי

פלורין גדלבסקי מונתה למנהלת תחום פיתוח כלכלי ופרויקטים ברשות לפיתוח הנגב. גדלבסקי ניהלה בשנים האחרונות את המיזם הכלכלי המצליח של הרשות - "ביזבנגב"

פלורין גדלבסקי (צילום: אור אלכסנברג)

פלורין גדלבסקי מונתה לאחרונה למנהלת תחום פיתוח כלכלי ופרויקטים ברשות לפיתוח הנגב לאחר שזכתה במכרז לתפקיד זה. גדלבסקי החלה את דרכה המקצועית בקבוצת ברן, שם עבדה כרכזת משאבי אנוש ופרויקטים. לאחר ארבע שנים בברן מונתה למנהלת משאבי אנוש של חברת "שוב-אלי" ולאחר מכן ניהלה את תחום היזמות והפרויקטים במרכז לטיפוח יזמות  מט"י באר שבע והנגב, שם כיהנה בתפקיד למשך יותר מ-5 שנים.

גדלבסקי (36) נשואה ואם לשתי בנות. נולדה בברה"מ ועלתה לארץ בגיל 8. היא בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. את דרכה ברשות לפיתוח הנגב החלה גדלבסקי בשנת 2015 כמנהלת מיזם ביזבנגב לאחר שנבחרה להקים ולנהל את  המיזם. בשלוש השנים בהן ניהלה את המיזם הצליחה גדלבסקי לבנות מותג מצליח ומוכר ורתמה אליו למעלה מ-50 מוסדות עוגן ומעל 2,500 עסקים מקומיים אשר פעילים בזירת המסחר של הפורטל האינטרנטי המצליח ביזבנגב. המיזם מקדם את  הכלכלה המקומית בנגב ובזכותו הוסטו בשנים אלה תקציבי עתק מהמרכז לטובת ספקים מהנגב.

פלורין גדלבסקי (צילום: אור אלכסנברג)

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load