• 16 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בואו להאיר את העיר - הפנינג ספורטיבי במרוץ הלילה Light Run

הפנינג ספורטיבי במרוץ הלילה איקאה באר שבע LIGHT RUN - לצד מקצי הריצה במרוץ שיתקיים ב30/4, יתקיים גם הפנינג ספורטיבי הפתוח לקהל הרחב שיכלול  פעילויות ספורט, מסיבה זוהרת והפעלות לכל המשפחה.

מרוץ איקאה באר שבע Light Run (צילום: רונן טופלברג)

ביום שני, 30.4, החל משעה 18:00 בערב יתקיים מרוץ הלילה "איקאה באר שבע Light Run". לצד מקצי הריצה, יתקיים גם הפנינג ספורטיבי הפתוח לקהל הרחב שיכלול  פעילויות ספורט, מסיבה זוהרת והפעלות לכל המשפחה.

בשטחי הכינוס של האירוע יהיו מתחמי אימוני קיקבוקס, זומבה, מסיבה עם מיטב הדיג'אים וחימום המוני על הבמה המרכזית לפני ההזנקות. גם לאורך המסלול יהיו 12 במות מוזיקה עם להקות שידאגו לשמור על קצב הרצים לאורך הריצה.

בנוסף לכל זה, הקהל הרחב ייהנה ממתחם איפור זוהר בחסות איקאה, נותנת החסות הראשית למרוץ, יקבל מרץ במתחם קפה טורקי, וייהנה משדרת מציגים מעולם האקטיב והלייף סטייל. בסיום המסלול תוצא עמדת בירה בחסות טובורג לחגוג את סיום המרוץ במסיבה ענקית.

הזוכים בשלושת המקומות הראשונים במרוץ במקצים 5 ק"מ ו – 10 ק"מ יזכו בשוברים מתנת נותנת החסות הראשית איקאה לרכישה בחנויות הרשת. כל משתתפי המרוץ יוכלו לקבל בסופו אלבום תמונות אישי מהמרוץ שיעלה ישירות לפייסבוק - כל שעל הרצים לעשות הוא להיכנס ללינק שכתוב בגב מספר החזה שלהם, להזין את מספר החזה ולהירשם לשירות.

הכניסה חופשית לקהל הרחב

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load