• 16 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: הותר לפרסום סרטון מעצר חשוד בסחר באמצעי לחימה במעבר מיתר

בסרטון נראה אחד החשודים הישראליים בדרכו לשטחי יו''ש. מחקירת הפרשייה בשב״כ ובמשטרה עלה כי החשודים סחרו באמל''ח אל מול גורמים בנגב ובאיו''ש, כאשר חלק מאמצעי הלחימה, נגנבו מבסיס צה"ל

רגע המעצר במעבר מיתר (צילום מסך: משטרת ישראל)

הותר לפרסום תיעוד מעצרו של סוחר אמצעי לחימה על ידי לוחמי יחידת המסתערבים של משמר הגבול ומשטרת ישראל במעבר מיתר שבדרום הארץ.

בהמשך לפרסום שהותר השבוע, כי במסגרת פעילות משותפת של שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל, נעצרו במהלך חודש מרץ, אזרחים ישראליים תושבי ערוער שבנגב, ופלסטיני תושב יטא, בחשד למעורבותם בסחר באמל"ח בין שטחי הנגב לבין שטחי איו"ש, הותר הבוקר לפרסום סרטון מעצרם של אחד החשודים הישראליים שהיה בדרכו לשטחי יו"ש עם עוד שני אנשים ב-16 במרץ.  המעצר בוצע במעבר מיתר שבדרום הארץ .

המעצר במעבר מיתר (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

מחקירת הפרשייה בשב״כ ובמשטרה עלה כי החשודים סחרו באמל"ח אל מול גורמים בנגב ובאיו"ש, כאשר חלק מאמצעי הלחימה, נגנבו מבסיס צה"ל ונמכרו לחשוד תושב יטא, אשר עסק גם בסחר באמל"ח בהיקפים נרחבים מאוד אל מול גורמים נוספים בגדה.

כאמור בסרטון נראים לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב נטמעים במעבר מיתר וממתינים להגעתו של החשוד בסחר באמל"ח. עם הגעת הרכב ובו 3 חשודים ביניהם החשוד בסחר, ביצעו הלוחמים את המעצר.

בהמשך החקירה, נעצר גם אזרח  ישראלי נוסף, תושב ערוער על ידי כוחות מסתערבים של מג"ב בחשד לסחר באמל"ח. החודש הוגשו כתבי אישום כנגד 3 נאשמים בפרשייה  - שני ישראלים ופלסטיני תושב יטא. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load