• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אירוע לרגל 70 שנות עצמאות לישראל בלשכת המסחר והתעשייה

בערב מכובד ומרשים שהתקיים ביום ב' בשבוע העצמאות, פתחה לשכת המסחר והתעשייה ב"ש והנגב את חגיגות יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל

הרמת כוסית לשכת המסחר והתעשייה באר שבע והנגב (קרדיט דוברות לשכת המסחר)

האירוע התקיים בחצר הלשכה שהתמלאה במכובדים רבים שגדשו את המדשאה המקושטת, התכבדו ממבחר מטעמים וקיבלו את פניהם של שרת המשפטים איילת שקד, של שר התחבורה ישראל כץ ושל ח"כ יעקב מרגי.

פתח את האירוע נשיא הלשכה משה טרבלסי שהדגיש בנאומו את תרומתם העצומה של העסקים הבינוניים והקטנים לכלכלת ישראל ואת החשיבות של תמיכה ממשלתית בהם בשל הערך המוסף הרב שהם מעניקים למשק.

אחריו נאמה שרת המשפטים איילת שקד ששיבחה את תנופת הפיתוח ואת ההתעצמות של באר-שבע שכל ערי ישראל מתקנאות בהצלחתה אשר באה לידי ביטוי במגוון רחב של תחומים המעניקים לה בולטות בארץ ובעולם.

שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ נשא דברים בנושא רישות הנגב מבחינה תחבורתית כמפתח לצמצום פערים כלכליים ומרחקים בין המרכז לפריפריה וזכה לתשואות על תרומתו המשמעותית לקירוב הנגב והמרכז.

ראש עיריית באר-שבע רוביק דנילוביץ נשא נאום מרגש על פיתוח הנגב כמשימה לאומית ראשונה במעלה ועל החשיבות שבהמשך ההשקעה בנגב כערובה לביטחון המדינה, לביסוס כלכלתה וליצירת שוויון חברתי אמיתי בין חלקיה.

היה זה ערב ששילב בין גאווה לאומית על הישגי מדינת ישראל עד כה, לבין התקווה להמשך פיתוח הנגב כמשימה לאומית גם בעשורים הבאים.

הרמת כוסית לשכת המסחר והתעשייה באר שבע והנגב (קרדיט דוברות לשכת המסחר)

הרמת כוסית לשכת המסחר והתעשייה באר שבע והנגב (קרדיט דוברות לשכת המסחר)

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load