• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יו"ר קק"ל: "בית קק"ל לבני הנוער יוקם באופקים"

כך הודיע יו"ר קק"ל, דניאל עטר, בצאת יום העצמאות במהלך הטקס בו הוענק לו אות יקיר העיר אופקים. עטר קיבל את האות מהעירייה על פועלם של עובדי קק"ל ועל תרומת הארגון למען המדינה

בן עטר עם אות יקיר העיר (צילום: יהודה פרץ קקל)

עיריית אופקים העניקה ביום חמישי האחרון, צאת יום העצמאות, את אות יקיר העיר. על בחירת המועמדים היה אחראי יו"ר ועדת יקיר העיר וחבר מועצת אופקים, איציק קריספל. השנה החליטו בעירייה להעניק את אות יקיר העיר גם ליו"ר קק"ל, דניאל עטר, בשם קרן קימת לישראל.

על בחירתו של עטר נכתב: "אות יקיר העיר מוענק לקרן הקיימת לישראל על הקמת נקודות התיישבות בנגב ואופקים בתוכם, על תרומתכם לפיתוח קהילה, סביבה ירוקה ושמירה על קשר רציף עם קהילות יהודיות בתפוצות". את האות העניקו שר המדע והתעשייה, ח"כ אופיר אקוניס, וראש עיריית אופקים, איציק דנינו.

במהלך נאומו הודיע דניאל עטר על הקמת בית קק"ל חדש באופקים בשנים הקרובות: "אני שמח להודיע לכם, תושבי אופקים, על הבאת בית קק"ל חדש לעיר שיהווה מקום מפגש לבני הנוער. בית קק"ל יציע אירועי תרבות, פנאי וכמובן עזרה בתחום הלימודים וחינוך בלתי פורמאלי לנוער באופקים. מדובר בבית קק"ל הראשון שיבנה בנגב והשני סך הכל בכל אזור הדרום".

בהמשך הודה על קבלת האות וסיפר מעט מפעילות קק"ל באזור: "אחת המטרות המרכזיות שהקרן הקימת לישראל שמה לעצמה בשנתיים האחרונות היא – להביא לנגב כמיליון תושבים חדשים. גם כאן, בעיר אופקים ובסביבתה אנו ממשיכים לפעול בכמה מישורים. החל מפיתוח היערות, הפארקים והחניונים שיספקו מקומות בילוי ופנאי לתושבי העיר והאזור ועד תמיכה בפסטיבלים ואירועים לאורך השנה כדי לחשוף את יופיו של הנגב ולמשוך אליו כמה שיותר תיירים".

איציק דנינו, ראש עיריית אופקים, בירך: "בעונג רב ובכבוד גדול שמחנו להעניק לקרן הקיימת לישראל, בהנהגתו של דני עטר, את אות יקיר העיר אופקים. בימים אלה מפנה קק"ל משאבים לחינוך, תחום אותו היא רואה כמרכיב החיוני ביותר לחוסנה של המדינה ומממשת את חזונה באופקים על ידי הקמת בית קק"ל. פרויקט חינוכי מיוחד ונפלא, שבכוחו לחולל שינוי משמעותי במערכת החינוך המקומית בהשקעה של מיליוני שקלים בשנה, לפעילות ישירה עם תלמידי התיכון שלנו".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load