• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שלושה חיילים מבאר שבע - ושלושה מהנגב, בין מצטייני הנשיא

גאווה דרומית: בין 120 החיילים מצטייני הנשיא, המקבלים הבוקר הוקרה בבית הנשיא, 3 מבאר שבע ו-3 מהנגב

רב''ט דוני דניאלי (צילום: דובר צה''ל)

רב"ט רוני דניאלי, בת 19 מבאר שבע, מש"קית ת"ש ביחידת הסיור הבדואית, הינה אחת ממצטייני הנשיא.  רוני התגייסה כמש"קית ת"ש והשתבצה ביחס"ר הבדואי. היא דואגת ומטפלת בצורכיהם של הלוחמים בגדוד, והיא מרגישה מאוד משמעותית. ''אני פוגשת חיילים ומשפחות חיילים, אני לומדת להכיר תרבותיות אחרות ונוצר קשר מיוחד עם המשפחות. גם כשאני מגיעה לבית לטפל בעניינים לא קלים לעיתים, תמיד אני מתקבלת בסבר פנים יפות והמשפחות וההורים תמיד מזמינים אותי לשבת איתם, לאכול ביחד ארוחה, יש רואה את האכפתיות והדאגה לבנים", אמרה הבוקר. רוני דניאלי מספרת כי המקום האוהב עליה הוא רמת הגולן והמשפט הכי ישראלי בעיניי: "ואהבת לרעך כמוך".
סמל ש' (צילום: דובר צה''ל)
סמל ש', בן 21,  תושב באר שבע, משרת כמנהל רשת מודיעין בפיקוד דרום. ש' ואמו עלו ארצה בעקבות מצבו הבריאותי, בו ניתן היה לטפל בו בארץ. משפחתו נשארה ברוסיה. בשל ממצבו הבריאותי, ש' התנדב לשירות צבאי.  הוא מספר כי בחר לשרת בתחום המחשבים כי הוא מתחבר לתחום זה. על בחירתו כמצטיין נשיא אמר: "הצטיינות זו איננה מובנת מאליה עבורי כלל. אני שמח ונרגש לקבל את ההצטיינות מנשיא המדינה ביום העצמאות".
סמ''ר מלקמו אברהם (צילום:דובר צה''ל)
סמל ראשון מלקמו אברהם בן 21, הוא תושב באר שבע ומשרת כלוחם בחטיבת כפיר. זו לא הפעם הראשונה בה הוא מצטיין: בעבר נבחר כמצטיין פלוגתי אחרי שיחידתו תפסה קו בגזרת גוש עציון והיה מצטיין גדודי של גדוד קרני שומרון. הוא  עלה ארצה מאתיופיה ביחד עם משפחתו המתגוררת בבאר שבע.
סמ''ר אוריה מאיר (צילום: דובר צה''ל)
סמ''ר אוריה מאיר, בת 20, חברת קיבוץ צאלים,  חיילת בודדת. היא מפקדת בקורס מ"כים בחיל האיסוף הקרבי. אחרי שסיימה טירונות יצאה אוריה לקורס מ"כים, הייתה סמלת גדוד ביחידה שלה והתקדמה לשמש כמפקדת בקורס מ"כים. "אני רואה את תפקידי כחשוב ומשמעותי. אורך הדרך קיבלתי תמיכה רבה מהמפקדים שלי. אני מתרגשת מאוד לקראת הטקס החגיגי. אני שמחה שההשקעה שלי לאורך הדרך ניכרת ואני שמחה על השירות הצבאי שלי".
סמלת נאוה סניד (צילום: דובר צה''ל)
סמלת נאוה סניד בת 21, מתגוררת בדימונה, משרתת כנהגת משא בטייסת 115. סויד הינה בת קהילת העבריים בדימונה, בוגרת בית הספר התיכון הרב-תחומי 'אחוה', עשתה את תקופת הטירונות בבסיס ההדרכה של חיל הלוגיסטיקה ושובצה לאחר מכן בבסיס חיל האויר בעובדה. "המפקד שלי התקשר אליי בעת שנסעתי באוטובוס ובישר לי שאני מצטיינת נשיא. התרגשתי מאוד וגם משפחתי מאוד התרגשה. אני הראשונה במשפחה שמקבלת אות הצטיינות בסדר גודל כזה".

סמלת טל הראל (צילום: דובר צה''ל)​​​​​​​

סמלת טל הראל בת 20,  תושבת להבים, משרתת כמדריכת קשר בבסיס שיזפון. היא התגייסה לחיל האיסוף הקרבי ושובצה מחדש בקורס תיקשוב בשיזפון. "אני נרגשת מאוד לקבל את אות ההצטיינות הזה", היא מציינת, "אני גאה על הדרך שעברתי מהיום הראשון לשירות ועד היום. זוהי סגירת מעגל עבורי. ההצטיינות מהווה עבורי סימן הערכה לחשיבות התפקיד שאני עושה".


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load