• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יום הזיכרון תשע''ח: מחבקים וזוכרים את 486 חללי העיר ב''ש

מתנדבי יחד למען החייל סניף העיר באר שבע, פקדו היום את בית העלמין הצבאי בבאר שבע שם קבורים 486 חללי מערכות ישראל וחללי פעולות האיבה

ערב יום הזיכרון בבית העלמין בב''ש (צילום: יחד למען החייל)

מתנדבי יחד למען החייל סניף באר שבע עלו, ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, לבית העלמין הצבאי בבאר שבע שם קבורים 486 חללי מערכות ישראל שנפלו מאז קום המדינה ועד היום במסגרת פרויקט חדש שיזמה יו"ר הסניף ציפורה חלפון, פרויקט "מחבקים וזוכרים".

צילום: יחד למען החייל

המתנדבים הגיעו משעות הצהריים ועברו בכל החלקות והמצבות. הניחו נר נשמה אישי וספרון המכיל את כל פרקי תהילים , קדיש ותפילת יזכור שהופק במיוחד ליום הזה על מנת להקל על המשפחות ביום הקשה הזה.
במהלך הפעילות התייחדו המתנדבים עם זכר הנופלים, סיפרו  את סיפורם הדליקו נר ואמרו פרק תהילים.


פרויקט " מחבקים וזוכרים" הינו פרויקט ראשוני שמתקיים בסניף יחד למען החייל בבאר שבע, לפרויקט קדמה הכנה של גיוס תרומה לנרות הנשמה, שלום נעמן בעלי הבית של רשת מחסני השוק תרם את נרות הנשמה. מתנדבי הסניף אמרו כי מבחינתם זאת נתינה אמיתית, נתינה מבלי רצון לקבל, זה המעט שאנו יכולים להעניק לאנשים המיוחדים הללו שהעניקו לנו חיים וארץ לחיות בה".

יו"ר מתנדבי יחד למען החייל ציפורה חלפון אמרה "מחובתנו לזכור את טובי בניה של הארץ הזה שמסרו נפשם למענה. עלינו מוטלת האחריות לכך שהדור הצעיר ימשיך בבנייתה של מדינת ישראל, כשכל העת נופליה לנגד עיניו- כשהפרויקט הזה הינו חלק מבניית החיבור החשוב והמשמעותי הזה'.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load