• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המכה של ב''ש: 15 מכוניות נפרצו בלילה אחד, ברח' רמב''ם

מכת גניבות הרכב בב''ש: תוך זמן קצר, ככל הנראה בשעה 3:00 לפנות בוקר, נפרצו 15 מכוניות שחנו ברחוב רמב''ם. חלק מהדיירים גילו את העניין רק בבוקר

היה רדיו? מכת הפריצות בב''ש (צילום הדמיה: PETE / נחלת הכלל)

שלשום, שני לפנות בוקר, נפרצו בזו אחר זו 15 מכוניות שחנו ברחוב רמב''ם בבאר שבע. חלק מבעלי הרכבים גילו את העניין רק בבוקר, אחרים, בהם כאלה הנמצאים בחו''ל, טרם יודעים אם נפלו קורבן או לא. פריצות כלי רכב וגניבת חלקי רכב הפכו למכה של ממש בבאר שבע. בין היתר נגנבים גלגלים, נגרם נזק במתכוון למראות, נשברים חלונות על מנת להוציא מהרכב דברי ערך ועוד. זה קורה גם במקומות מרכזיים בעיר ולאור היום. הגנבים מגיעים מצויידים בכלי עבודה חשמליים ועובדים מהר.

שלשום, שני, לפנות בוקר, נפרצו המכוניות ברחוב רמב''ם, בפאתי העיר העתיקה. העבודה נעשתה במהירות, אבל הנזק גבר על התועלת שהגנב יכל להפיק: מלבד פאנלים של רדיו וחפצי מיעוטי ערך, השלל לא היה רב. תושבי באר שבע למדו זה מכבר, בדרך הקשה, שאסור להשאיר ברכב תיקים, ארנקים, טלפונים או מסמכים חשובים. 

אחת הדיירות בכלל נמצאת בטיול בחו''ל וביקשה מדיירי הבניין לבדוק אם גם הרכב שלה ניזוק. אתמול, בשעות הבוקר, רוב הדיירים שנפלו קורבן לפריצה הגישו תלונה במשטרה. הנזק יעלה לבעלי הרכבים לא מעט: גם אבדן שעות עבודה, עלות החלפים וכמובן, ההשתתפות העצמית. 

משטרה באר שבע עצרה, לאחר עבודת מודיעין, חשוד במעשה, אשר הובא היום להארכת מעצר. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load