• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נעצר בעל הכלבים שנשכו את הילדה באופקים

בן 57, בעל חווה הסמוכה למקום בו אירעה התקרית, מעצרו הוארך עד ליום חמישי, בחשד כי לא עשה דבר לריסון הכלבים. שכנים מספרים: ''התרענו שנים על בעיית הכלבים''

הרחוב בו אירעה הנשיכה (צילומים: PIXABAY, גוגל מפות)

נעצר חשוד במעורבות באירוע בו ננשכה אתמול ילדה תושבת אופקים על ידי להקת כלבים משוטטים. התקרית החמורה אירעה בעת שהילדה טיילה בעיר. הכלבים תקפו גם את השוטרים שבאו לחלץ את הילדה, ורק לאחר מאמצים, הצליחו להבריח את החיות. היום נעצר בעל חווה סמוכה לאופקים, למקום בו אירעה התקרית, גבר בן 57. מעצרו הוארך בבית המשפט עד יום חמישי.

בעל החווה  נעצר בגין אי נקיטת אמצעי זהירות בחיה. משטרת ישראל פנתה בבקשת סיוע מרשות אחרת על מנת לתפוס את הכלבים. חקירת המקרה נמשכת.

מהחקירה עולה כי הילדה טיילה לבדה אתמול ברחוב כליל החורש בעיר, כאשר הותקפה, לדבריה, על ידי כעשרה כלבים משוטטים. עוברת אורח שהייתה במקרה במקום הזעיקה את המשטרה ולמעשה הצילה את חיי הילדה. אלמלא פעילותה ותושייתה, המקרה יכול היה להסתיים רע מאוד. שוטרי תחנת אופקים ופקחים נאלצו להיאבק בכלבים התוקפניים ולהפריד בידיהם מהילדה. שוטרת נשאה את הילדה המבוהלת לניידת משטרה.

תושבים בשכונה מספרים כי התריעו לא פעם בעניין הסכנה של הכלבים המשוטטים, וכי ביקשו שיערכו מארבים לתפיסתם ואתמול, קיבלו תזכורת כואבת לגודל המפגע. מחקירת משרד החלקאות עולה, כי הכלבים היו מחוסנים. ליתר ביטחון, הילדה, אשר מתברר כי סובלת מפציעות קלות ושטחיות, קיבלה חיסונים נגד כלבת וטטנוס. 

כוח האכיפה המשולב זיהה את הילדה שוכבת על הארץ תוך כדי שהכלבים תוקפים אותה. כשהתברר לכוח שאין גישה למקום בכלי רכב, פתחו השוטרים והפקחים בריצה, והניסו מהזירה את הכלבים. המשטרה מסייעת בניסיון לאתר את הכלבים.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load