• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תלמידים מב''ש פיתחו אפליקציה שתנגיש סיוע לנזקקים

תלמידי בית הספר הרב תחומי ''עמל'' בשכונת רמות עלו לשלב הגמר באירוע ''האקתון'' למען אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים

תלמידי עמל רמות באירוע (צילום: יח''צ)

אפליקציית Grace Net, של תלמידי הרב תחומי עמל רמות באר שבע עלה  עלתה לגמר תחרות היזמות הארצית של קבוצת עמל ע"ש שמעון פרס. האפליקציה נועדה לשמש נזקקים לסיוע.

עשרות תלמידי קבוצת עמל מרחבי הארץ התכנסו במטה חברת מארוול בפתח תקוה ולקחו חלק באירוע "האקתון", שהיווה גם את שלב חצי הגמר בתחרות היזמות הארצית של קבוצת עמל ע"ש שמעון פרס למען אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. האירוע נערך במעמד מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני, המובילה תפיסה חינוכית וחברתית חדשנית שבמרכזה חינוך ליזמות והקמת מרכזי יזמות חדשניים בשיתוף עם התעשייה ולמען הקהילה.

האפליקציה Grace Net, אותה פיתחו תלמידי הרב תחומי עמל רמות מאפשרת לאנשים נזקקים לקבל תמיכה, עזרה וליווי מאנשים "טובים" במרחב עירוני ונגיש. מטרתה לחבר בין הרצון הטוב לעזור, הזמינות, הכלים וקהילת המבוגרים/ אנשים עם מוגבלויות באותו מרחב.

עו"ד רוית דום עיני, מנכ"ל קבוצת עמל: "תחרות היזמות ואירוע ההקאתון הם ההמשך הישיר לשיטה החינוכית שאנחנו דוגלים בה ומקדישים לה מחשבה רבה, על מנת לייצר מקום שהתלמידים יקשיבו וילמדו ברצון, יקבלו מוטיבציה לפתח ולחשוב. הגענו להתארח בחברת ההייטק מארוול, על ידי הצוות המקצועי, המוביל את תעשיית ההיי טק בישראל, שנתן לתלמידים את ההזדמנות לראות את האנשים בשטח, להציע, להתנסות, לפתח ולחשוב מתוך הבעיות בשטח".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load