• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שיקגו זה כאן: שלשה רכבים נגנבו באותו לילה, מאותו רחוב ובהפרש דקות

ברחוב מרק חסמן בנחל עשן רותחים מעצבים: בלילה אחד, בהפרש של כמה רגעים, נגנבו שתי מאזדות וסקודה. ''זה קורה פה הרבה, אבל אתמול היה שיא", מספרים שכנים

רח' מרק חסמן, בקטע ממנו נגנבו כלי הרכב (צילום: גוגל מפות)

''אתמול בלילה נגנבו מהרחוב בו אני גר, מרק חסמן בשכונת נחל עשן, שלשה כלי רכב: שתי מאזדות וסקודה. לי גנבו את הרכב המשפחתי, מסוג מאזדה. זה קרה ב-3 וחצי לפנות בוקר: תוך דקות גנבו שלשה רכבים. הגשנו תלונה במשטרה, אבל לא נראה לי שחוץ מלמלא לנו טפסים, אין הרבה מה לעשות", מספר א'.

לדבריו, עד לפני כשנתיים, מדי ערב היה נגנב רכב מהשכונה. המקרה הזה מתרחש בתקופה בה מורגשת עליה בגנבות מכלי רכב ופגיעה בכלי רכב בבאר שבע: גניבות גלגלים, שאירעו לאחרונה בסורוקה, בשדרות רגר וליד היכל התרבות. שבירת מראות או עקירתן, גרימת נזק ועוד. גנבי הגלגלים מבצעים את העבירה לאור היום, גם במקומות הומים מאדם. מעמידים את כלי הרכב על אבנים, מפרקים את הגלגלים בעזרת כלי עבודה חשמליים ובורחים מהמקום עם הסחורה, שתימכר לאחר מכן במחיר טוב. את הנהגים זה לא משעשע: עד שיראו את הכסף, בניכוי ההשתתפות העצמית, צפוי להם כאב ראש לא קטן, של הגשת תלונה במשטרה, גרירת הרכב ורכישת גלגלים חדשים.  

נתיב הגנבות של כלי הרכב בבאר שבע מוכר היטב לתושבים ולרשויות כאחד: תוך דקות מהגניבה, הרכב כבר בדרכו למשחטות בחברון, שם יפורק לחלקים או שמספר השילדה שלו יזוייף והוא ינוע ברחובות הרש''פ. קורבנות הגניבה הלילה ברחוב מרק חסמן לא מפתחים ציפיות רבות לראות את כלי הרכב שלהם בחזרה. ''לפני כמה ימים התקנתי ברכב מערכת עם מסך, יקרה מאוד", אומר לנו א'. 

   

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load