• 22 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

היסטריה בב''ש: תוך פחות מדקה אזלו הכרטיסים להופעה של עומר אדם

עומר אדם יופיע באמפי פארק, ב-17 במאי. פחות דקה אחרי שנפתחה הקופה האינטרנטית, אזלו כל הכרטיסים, היקרים בהם במחיר של כמעט 300 שקלים

עומר אדם (צילום מתוך מודעת המופע)

זה לקח פחות מדקה: כל הכרטיסים להופעה של עומר אדם, באמפי פארק, ב-17 במאי, נמכרו. גם הכרטיסים היקרים, שעולים 289 שקלים וגם כרטיסי העמידה בדשא, שמחירם 129 שקלים. מדובר בשיא של כל הזמנים למכירת כרטיס לאירוע תרבות בבאר שבע. 

גולשים רבים בקבוצת הפייסבוק "בבאר שבע ביחד'', המונה כמעט 100,000 חברים, מספרים כי ניסו להיכנס לאתר מכירת הכרטיסים ולהתקשר למשכן אמנויות הבמה, אך הקווים היו תפוסים. רבים הביעו אכזבה מכך שלא יוכלו להיות בהופעה. באמפיפארק הבאר שבעי יש כ-12,000 מקומות, מהם כ-4,000 מקומות ישיבה והשאר בעמידה בדשא. מדובר, אם כן, במכירת הכרטיסים ההיסטרית ביותר שהייתה בבאר שבע.
תוך דקות - כל הכרטיסים אזלו (צילום מסך)
עם זאת, גולשים הביעו חשש, כי חלק מהכרטיסים נרכשו על ידי ספספרים: כרטיס להופעה של עומר אדם נמכרים אצל ספסרים ב-1,000 שקלים ומעלה. צריך לזכור, כי ספסרות היא עבירה פלילית לכל דבר ועניין ובמשטרה מתייחסים לעבירה בחומרה ואף עצרה מי שספסרו בכרטיסים של הזמר. עומר אדם הינו מבין האמנים הבודדים בישראל, שכרטיסים להופעות שלו נמכרים תוך דקות, אך גם יש המנסים למכור אותם במחירים גבוהים מהמחיר הנקוב. 
דקות אחרי, היה מי שהציע כרטיסים למכירה בפרטי (צילום מסך)
כבר הבוקר התפרסמו ברשתות החברתיות הודעות של גולשים מאוכזבים שביקשו לרכוש כרטיסים להופעה, אחרי שלא הצליחו להכינס לאתר ההופעה וכבר היה מי שהציע כרטיסים במחיר ''עלות''.  היו גם מי שכבר קיבלו הצעות לכרטיסי עמידה  בדשא, שמחירם המקורי 129 שקלים, ב-250 שקלים. 

מסתמן: בשל הביקוש - יתקיים מופע נוסף

בחברת כיוונים שוקלים לקיים מופע נוסף ובשעות הצהריים נעשתה פנייה בנושא למפיקיו של עומר אדם.

נולד בארצות הברית, בן לקצין קרבי, שירת בחימוש והתגלה ב"כוכב נולד''

אדם נולד בארצות הברית. בהיותו בן שלוש, עבר לגור עם משפחתו במושב משמר השבעה, שם הוא התגורר עד 2017. אביו, רס"ן יניב אדם, שימש סגן מפקד סיירת שלדג וסמג"ד של גדוד הצנחנים 202. עם בני המשפחה, שמוצאה קווקזי מצד האב ואשכנזי מצד האם, נמנים קצינים בכירים נוספים, ובהם סבו של עומר – אלוף משנה וניצב משנה שמואל אדם, והאלופים יקותיאל אדם ובנו אודי אדם. קרוב משפחה נוסף הוא יקותיאל רבאייב, שנפל בהגנה על פתח תקווה כשומר המושבה ב-1916. אדם שירת בבה"ד 20 כחייל בחיל החימוש.
בשנת 2005 השתתף בתחרות השירים "שיר נולד", כששר לצדו של טל מוסרי את השיר "ילד פלא".

תל אביב, להיט ענק (YOUTUBE)


מאז הצלחתו בתוכנית הריאליטי המוסיקלית, הקריירה של עומר אדם רק נסקה: הוא אחד האמנים הפופולריים בישראל, שהופעותיו נמכרות תוך דקות. ההערצה אליו חוצה קהלים: לא רק חובבי מזרחית, גם חובבי מוסיקה ישראלית לסוגיה ואפילו ליין המזרחית של הקהילה הלהט''בית בתל אביב, ''אריסה'', שיתפה איתו פעולה. הוא נחשב לאחד הכוכבים האהובים בקהילה, במיוחד אחרי השיר "תל אביב'', עם המשפט ''תסתכל כמה לירדים מסביב''. 

עומר אדם הוא הזמר הצעיר ביותר בהופיע בקיסריה (בגיל 17).  שלמה ארצי הקליט לאחרונה דואט עם עומר אדם בשם "לא הפסקתי לחפש אותך".

היא רק רוצה לרקוד (הופעה בהיכל מנורה מבטחים)
​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load