• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ההכנות לקראת הפתיחה ממשיכות: אותיות המותג הוצבו על חנות איקאה

חנות איקאה באר שבע, הרביעית במספר של הרשת, תיפתח ב- 26 לפברואר, 2018. בימים אלו, הגיעו לארץ אותיות איקאה בעברית ובאנגלית, עבור החלק האחרון והסופי של הבנייה

תהליך הצבת האותיות על חנות איקאה החדשה בבאר שבע (צילום: יח"צ)

אחד השלבים הסופיים של הקמת החנות והסימבולי ביותר, הוא הצבת אותיות איקאה הצהובות על גבי המבנה הכחול. האותיות יוצרו בגרמניה והגיעו במכולות, כאשר הן מפורקות, וזאת מפאת גודלן שעולה על 2.5 מטר. תהליך זה מתקיים בכל חנויות איקאה בעולם, וכך נשמרת הנראות האחידה בין כל החנויות.

מיד עם הגעתן, החלה עבודת ההרכבה והתלייה, שאורכת כשבועיים, ועליה אמונים שמונה עובדים. על המבנה נתלו שישה סטים של אותיות בצבע צהוב. כמו כן, הוצב עמוד הכוונה משולש ( Navigation Tower) בסמוך לחנות שנראה למרחקים, בדומה לשלושת חנויות הרשת בקרית אתא, נתניה וראשון לציון.  

Navigation Tower (צילום: יחצ)

החנות שעתידה להיפתח בסוף פברואר, תתפרש על שטח של כ- 22,000 מ"ר הכוללים חדרי תצוגה, וחללי עיצוב והשראה, אשר יציעו מגוון של למעלה מ- 8,000 פריטים לקהל הרחב וכ-1,500 מקומות חנייה לכל המתחם. בנוסף, תציע איקאה מסעדה חלבית ומסעדה בשרית אשר יכילו 360 מקומות ישיבה, ממלכת ילדים, המציעה עולם שלם לבילוי עבור ילדים וחנות שוודית לממכר מוצרי מזון.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load