• 23 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

63 עצורים בב''ש בעבירות שידול לזנות, סמים, אלכוהול והימורים

במסגרת מבצע ''מכת פתיחה'' נפרסו עשרות שוטרים בנקודות בעייתיות בב''ש, בהן זוהו עבירות רכוש, הימורים בלתי חוקיים, זנות, סמים ומכירת אלכוהול לקטינים

חיפושים במכוניות חשודים במתחם ביג (צילום: דוברות המשטרה)

זמן לא רב לאחר כניסתו לתפקיד של מפקד המחוז החדש, במשטרת באר שבע החליטו להתלבש על אותם מוקדי פשיעה שמוכרים לכל באר שבעי: גנבי פלאפונים, מוקדי הימורים לא חוקיים, מכוני ליווי ועבירות של אלימות בכבישים ובמתחמי קניות. זה ממרר את חיי התושבים וגם, יוצר מתחים שלא לצורך בין אולכוסיות נורמטביות. 

פעילות משטרתית ממוקדת נערכת מזה בשבועיים האחרונים בבאר שבע, לדברי המשטרה נועדה להשיב את תחושת הביטחון בקרב הציבור. במשטרה בחנו את מכלול אזורי המגורים והעסקים בהן קיימות תופעות פליליות וריבוי דיווחים מאזרחים שומרי חוק על המתרחש סביבם. את עיקר הפעילות מיקדה המשטרה במבצע זה נגד עבירות פשיעת הרחוב, הימורים ומשחקי מזל אסורים, פשיעת רכוש, רישוי עסקים  ועבירות "בריונות כביש", בפן תעבורתי, נגד אלו המסכנים את חיי ציבור משתמשי הדרך.

"ניתוח מעמיק שערכנו הצביע כי אלו העבירות המשפיעות על תחושת הביטחון והכואבות לציבור שמתגורר באזור הנבחר. מצאנו לנכון לבצע פעילות ממושכת על מנת לעקור תופעות שליליות, עבירות פליליות, ככל הניתן מהשורש ולהביא למיצוי דין עם אותם אלו שבחרו בדרך העבריינית", נמסר מהמשטרה. 

במהלך ימי המבצע, "מכת פתיחה", נעצרו ועוכבו מספר רב של חשודים, 63, לחקירה במשטרה בגין עבירות של התפרצויות לבתי דירה, חטיפת טלפון סלולרי וסיכון חיי אדם, פירוק חלקי רכב, אלימות ואיומים, עבירות רכוש שונות, ניהול והפעלת מקום למשחקי הימורים אסורים, שוהים בלתי חוקיים ומסיעים של אלו, ניהול מקום לשם זנות, בעלי עסקים שבהם נמכר אלכוהול לקטינים, גניבת רכוש ממאושפזים בבית החולים בעיר, מעבדת סמים מסוכנים מסוג "הידרו".

כמו כן, בפן תעבורתי נרשמו מאות דו"חות תנועה בגין עבירות של בריונות בכביש ועבירות המסכנות חיים. עוד באותו נושא, במהלך הפעילות נתפסו בשני מקרים שונים על ידי השוטרים שני קטינים, בגילאי 14 ו-21, בעת שנהגו ברכב על אף שלא הוציאו רישיון נהיגה כלל, ובמקרה אחר נתפס נהג, 29 תושב ב"ש, עת זה נהג על פי החשד תחת השפעת סם וברכבו אף אותרו סמים. רישיונו נפסל למשך 30 ימים והוא נעצר.

תגובות

End of content

No more pages to load