• 23 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: אדם נדרס ונתלה על מכסה מנוע בלב העיר העתיקה בב''ש

רכב נוסע עם אדם תלוי על מכסה המנוע עורר בהלה ברחוב רמב''ם בב''ש. במשטרה לא מוכנים להגיד במה מדובר ומסבירים: ''העברנו את הטיפול והחקירה לרשות חוקרת אחרת"

לאור היום: אדם תלוי על מכסה המנוע (צילום מסך מתוך סרטון שהועלה על ידי קבוצת החדשות)

עוברים ושבים בצומת הרחובות טרומפלדור-רמב''ם נדהמו לראות רכב נוסע במהירות גבוהה, כשעל מכסה המנוע שלו תלוי אדם. מהצומת ועד כמעט בואכה השוק העירוני, הרכב נוסע ומאיץ, כשהרחוב הומה אדם ורבים עדים לתקרית, שכאילו נלקחה מסרט פשע. 

צפו בסרטון: אדם תלוי על מכסה מנוע. מה קרה שם? (צילום שהופץ על ידי קבוצת החדשות)
​​​​​​​

לאיש לא היה הסבר לתקרית והיו מי שטענו שמדובר בניסיון דריסה שלא הצליח ואחרים, במעצר של גורם ביטחוני. הסרטון רץ ברשתות החברתיות ועורר גל שמועות בבאר שבע, בין היתר אודות יריבות בין גורמים עבריינים באיזור העיר העתיקה. 

מן המשטרה נמסר: "בהמשך לפנית כתבים אודות סרטון בו נראה רכב נוסע ברחוב בבאר-שבע  שעל מכסה המנוע נתלה אדם צעיר - משטרת ישראל העבירה את הטיפול והחקירה לרשות חוקרת אחרת". 

"במשטרת ישראל התקבל דיווח על רכב הדורס אדם אחר ברחובות טרומפלדור-רמב"ם בבאר-שבע, צוות שיטור רגלי ההמוקם במקום הגיע במהירות לזירה עיכב את נהג הרכב ולאחר תחקור ראשוני של כלל המעורבים התברר כי מדובר בפעילות של רשות חוקרת אחרת ועל כן המשך הטיפול עבר אליהם".

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load