• 23 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''שטינקרים'': המילה שהציתה את הקטטה האלימה בעיר הבה''דים

מבוכה בצה''ל, אחרי שאתמול נחשפה התקרית האלימה בבסיס היוקרתי, שמותג כמוביל את פיתוח הנגב: חיילים מחיל הטכנולוגיה כינו חיילים מהמשטרה הצבאית ''שטינקרים, מניאקים'' בתור לחדר האוכל ואז התפחתה קטטה

הקטטה בעיר הבה''דים, בצילום שדלף לרשתות החברתיות

מבוכה בצה''ל, אחרי שאתמול נחשפה התקרית האלימה בין עשרות חיילים המשרתים בעיר הבה''דים, שהסתיימה בפציעתם של 9 חיילים, בהם חייל שנפצע באורח בינוני ונזקק לאשפוז. מחקירת האירוע עולה, כי חיילים מבה"ד 20 של חיל הטכנולוגיה והאחזקה וחיילים מבה"ד 13 של המשטרה הצבאית החלו לכנות אחד את השני בכינויים בתור לחדר האוכל. החיילים כינו את שוטרי המשטרה הצבאית "שטינקרים" ו"מניאקים" ומהר מאוד התקרית הפכה לתיגרה אלימה, כשחיילים מכים אלה את אלה בקתות רובה ובאגרופים.

הקטטה בעיר הבה''דים (צילום שרץ ברשתות החברתיות)


9 חיילים נפצעו, בהם חייל שנלקח לבית החולים סורוקה לטיפול רופאי, כשהוא פצוע באורח בינוני. בצה''ל חוקרים מה הוביל את החיילים לקנוט בהתנהגות שאינה מצופה מהמשרתים בבסיס שמותג כיוקרתי. אתמול, שישי, הורים רבים לחיילים שנשארו שבת בבסיס ניסו ליצור קשר עם ילדיהם, מאחר וסרטונים החלו לדלוף לרשתות החברתיות ושמועות על חיילים פצועים הגיעו למשפחות. על פי דיווח, 6 חיילים מהמשטרה הצבאית נפצעו ו-5 אחרים, שייכים לחיל הטכנולוגיה. 

אחד החיילים הפצועים (צילום: מתוך רשתות חברתיות)

הערב זומנו החיילים שהשתתפו באירוע, בין אם כצופים או כמתקוטטים, לבירור וחלקם יועלו למשפט ויושמו במעצר. המשטרה הצבאית החוקרת פתחה בחקירת האירוע. מדובר בתקרית מביכה, עבור מה שהוצג בעבר כבסיס ''איכותי'', שחייליו אמורים לקדם את הנגב.

​​​​​​​דובר צה''ל מסר הערב כי התקרית בבדיקה.

תגובות

End of content

No more pages to load