• 22 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע, עיר של חסדים: כאלף אורחים בערב למען הילד עדי גולדשמידט

האירוע נערך באולמי אגמים, שנרתמו יחד עם רבים וטובים בעיר, על מנת לגייס את הסכום הדרוש להצלת חייו של עדי, שתרופה יקרה למחלתו אינה בסל

הרב בצרי מעניק טלית לילד עדי גולדשמידט (צילום: טופ שוט צלמים)

כ-1,000 איש השתתפו ביום ראשון באירוע התרמה לילד עדי גולדשמידט, שנועד לגייס את הסכום הדרוש לרכישת תרופה למחלה נדירה ממנה סובל, מחלת ניוון שרירים מסוג דושן. בדיונים שנערכו לאחרונה בעניין סל התרופות, התרופה המיועדת לטפל בו וב-11 ילדים החולים במחלה בישראל הושארה מחוץ לסל. עלות התרופה עומדת על 80,000 שקלים בשבוע לכל ילד. 

ראש עיריית ב''ש, רוביק דנילוביץ', נושא דברי ברכה (צילום: טופ שוט צלמים)

הערב נערך באולמי אגמים, אשר נרתמו לערב המיוחד ביחד עם סיוע של ספקים נדיבים, שהיו אמונים על הכיבוד שהוגש לבאי האירוע.

בין האנשים שתרמו להצלחת הערב: הנהלת ''אגמים'' ובמיוחד עידן טל. ידידות המשפחה לילך שטרית וימית אפרת, משרד הפרסום ''אביב'', יאיר שושן עוזרו של הרב בצרי ומועצת התלמידים בבאר שבע. 
הקהל הרב באירוע (צילום: טופ שוט צלמים)​​​​​​​
עוזרו של הרב יוסף חיים בצרי, יאיר שושן, אשר הנחה גם את הערב ונתן לאורחים תחושת סיפוק וגאווה על ששיתפו פעולה והצטרפו לתמיכה במשפחת גולדשמידט.

משפחת גולדשמידט עם עדי ויאיר שושן, שהנחה את הערב (צילום: טופ שוט צלמים)​​​​​​​

כל ההכנסות ממכירות הכרטיסים לערב הינם קודש לרכישת התרופה בלבד. לערב הגיעו אורחים מכלל הציבור בעיר, בהם
המשפחה, החברים והנהלת בית הספר של עדי, שחקנים מאלופת המדינה הפועל תדיראן באר שבע, ראש העיר רוביק דנילוביץ' אשר פתח את הערב בדברים מרגשים על אחדות והתגייסות בלב אחד אל אדם אחד והרב יוסף חיים בצרי ראש עמותת מרכז תורני בית יוסף שנתן חשיבות והעצים את המעלה של הצלת נפש אחת מישראל.

הזמר ישי ריבו על הילד עדי גולדשמידט (צילום: טופ שוט צלמים)

השחקן משה פרסטר הופיע בקטע סטנד אפ שנון ולפני  שעלו לבמה להופיע הזמר המרגש ישי ריבו והנגנים, עלו עדי ובני משפחתו וסיפרו את סיפור המחלה, ההתמודדות והמאבק היומיומי.

שחקני הפועל ב''ש באירוע (צילום: טופ שוט צלמים)​​​​​​​


יאיר שושן: "במרכז הערב עמדה הנתינה לעדי ורצינו גם לתת חזרה למשתתפים, את ההבנה וההערכה לחיים ולבריאות, האושר לסייע לאחר, אין ספק כי בבאר שבע נבנית תשתית של חסדים".

הקלטה מתוך הערב, ששודר בשידור חי בפייסבוק:
כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load