• 22 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הערב: רבע הגמר באקס פקטור וכולנו מצביעים ללין בן חמו מבאר שבע

לין בן חמו תתמודד הערב על רבע הגמר באקס-פקטור והיא צריכה את קולות של כולכם. נא קראו ושתפו בין חברים. חייבים להתגייס!

לין בן חמו (צילום: פייסבוק אישי)

הערב, שלישי, ייערך שלב רבע הגמר באקס פקטור (המשודרת בערוץ 13- רשת, מיד לאחר מהדורת החדשות, בשעה 21:00). אחת המתמודדות על שלב רבע הגמר היא לין בן חמו, באר שבעית ואחת המובילות בתחרות. 

לין, בת 20, גדלה בבית מרוקאי, האחות מבין שישה אחים והיא מעין ''אמא שניה'' בבית. היא נמצאת בזוגיות כבר שנה וחצי עם עדן. היא שרה מזרחית, אך לא התמקצעה בשירה בחייה ולא בטוחה בעצמה שיש לה את מה שצריך כדי להיות זמרת. היא הגיעה לאקס פקטור להוכיח לעצמה שמקומה במוזיקה והקסימה את כולם בביצועים המרגשים שלה. 

צפו בביצוע המרגש: לין בן חמו שרה את ''לומדת ללכת'' של נסרין כדריהבוקר שיתפה לין פוסט עם כל מעריציה, בו ביקשה כי הערב יצביעו בשבילה ברבע הגמר של התוכנית: "​​​​​​​אחרי התאוששות וסערה בלתי מוסברת אני חייבת לשפוך את ליבי ולומר... אני עוברת פה חוויה מטורפת ומטלטלת אני לומדת כל יום על עצמי... ולא רק בפן המוזקאי,כל החוויה הזו מותירה בי כח ואמונה פנימית".

"ששואלים אותי למה אני בוכה? זה משהו עמוק בתוכי שמתמוגג כל פעם מחדש מהתהליך הזה שאני עוברת פה...אני נאבקת! לא מוותרת לעצמי".

לין בן חמו בתחרות (צילום:מתוך הפייסבוק האישי)


"אני אדם מאוד מאמין,ובכל הרגעים שהגעתי לבמה מעבר לזה שאני משתדלת להביא את עצמי על הצד הטוב שיש.. אני מרגישה ומאמינה שיש מעליי השגחה עליונה בלתי מוסברת. ואז אני נושמת עמוק ואומרת תודה! לא צעקתי את זה בקולי קולות שזהו המרגוע..האהבה שבי,הכאב שלי, בעצם כל כולו החלום שלי! לתת,וללמוד,והכי הכי לעשות את מה שאני אוהבת. ופשוט להשמיע את זה! ובאמת חשוב לי לומר תודה רבה לכל מי שמצביע ורוצה בהתקדמות שלי,ובהצלחה הזאת!'', כותבת לין.

"אני מודה לכם על הפירגון,והתגובות האלה שמרגשות אותי,ומחזקות אותי! אחרי כל הסערה הזו היום הוא הלייב הרביעי שלי ,רבע הגמר... אני צריכה אתכם איתי".

לין, באודישן השני שלה (צילום: רשת - ערוץ 13)
​​​​​​​


אם לין תבחר הערב, היא תעלה לגמר התוכנית. 

הערב - כולנו מצביעים ללין!

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load