• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו בשיא החוצפה: כנופיית גנבי פלאפונים בפעולה בקניון

מקומם: כנופיית גנבים נכנסת לחנות אורבניקה, גונבת לעובדים כסף וטלפון נייד ויוצאת מזה ללא עונש. במשטרה מסבירים שסרטון האבטחה לא ברור מספיק וכי אצל הנער שנעצר לא נמצא הפלאפון הגנוב

הנגב נכנס חופשי - ויוצא ללא עונש (צילום מצלמת אבטחה)

שלי ביטון, עובדת חנות אורבניקה בקניון הנגב רותחת מזעם: בעוד היא ועמיתיה היו עסוקים עד מעל הראש בטיפול בלקוחות הרבים הפוקדים את המקום בשל מבצע הנחות, חבורת צעירים נכנסת לחנות, בוחנת את סידורי האבטחה, מבחינה במצלמות, עוטה על עצמה כובעי קפוצ'ון, אחד מהם נכנס לחדר העובדים, גונב את הפלאפון של שלי ביטון, יוצא, חוזר לגנוב כסף מזומן, 800 שקלים מהתיק על מעצבת החנות וכשנתפס, שומר על זכות השתיקה ומשוחרר ללא עונש. 

''הטענתי את האייפון שלי כמו בכל תחילת משמרת בחדר עובדים שלנו", מספרת שלי, שנמצאת בחודש התשיעי להריונה. "החדר סגור, אך לא נעול. אף פעם לא הייתה גישה לאף אחד, תמיד אנחנו העובדים, המנקים או המאבטח באזור החדר,  ככה שנדיר שיפרצו לשם".

הנערים גונבים חופשי מתוך חדר העובדים (צילום מצלמת אבטחה)
​​​​​​​

שלי מספרת כי כל עובדי החנות היו עוסקים בטיפול בלקוחות ובשל כך, הגנבים עשו בחנות כבשלהם: "אחד מהם נכנס לחדר עובדים לקח לי את הטלפון מהמטען וחבר שלו נכנס למשרד שנמצא ממש צמוד ולקח למעצבת של החנות שלנו מהארנק 800 שקל ויצאו מהמקום. לאחר חצי שעה הבחור שגנב לי את הטלפון חזר שוב לעשות עוד מכה אבל אז המחסנאי שלנו תפס אותו למרות שניסה לברוח מהיציאה של רולדין. כמובן שהזמנו משטרה, הגשתי תלונה, רואים במצלמות שזה הבחור שגנב לי את הטלפון".

לדברי שלי ביטון, מכיוון שהבחור החליט לשמור על זכות השתיקה, הוא שוחרר ללא עונש. בפלאפון היו צילומים משפחתיים ומזכרות עוד מימי הצבא. מיד לאחר המקרה, שאירע ב-3 לחודש, הטלפון הושבת מרחוק.

מן המשטרה נמסר בתגובה: ''מיד עם קבלת התלונה נפתחה חקירה והחלו פעולות לאיתור החשוד בגניבת הפלאפון. החשוד שנתפס סמוך לאירוע עי האבטחה הועבר לחקירת המשטרה ובחיפוש שנערך עליו לא נמצא הפלאפון המדובר ולכן הוא שוחרר. הסרטון שהובא למשטרה נותח אולם עקב איכותו הירודה לא ניתן היה לזהות את החשודים''.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load