• 23 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מאסר עולם ועוד 15 שנה לאונס ורוצח שכנתו

אברהם יילמה אנס, רצח ואיפשר לכלבתו לאכול את גופתה של שכנתו, מלה עוז, בת 66 במותה. המקרה המזוויע אירע לפני 4 שנים בבאר שבע

מלה עוז ז''ל, על רקע צילום הרחוב בו אירע הרצח (צילומים: אלבום משפחתי, גוגל מפות)

מאסר עולם ועוד 15 שנות מאסר בפועל - זהו העונש שגזר היום, שני, בית המשפט המחוזי על אברהם ילמה, בן 37,  תושב באר שבע, אשר הורשע באונס וברצח שכנתו, מלה עוז ז''ל, בית 66. לדעת בית המשפט, אלה "מעשים אכזריים מאין כמותם, רצח בנסיבות חריגות בחומרתן".

בחודש דצמבר 2014 נמצאה גופתה של עוז בדירתו של אברהם ילמה. השוטרים שהגיעו לדירה מצאו את גופתה של מלה כשעליה סימני נשיכה, מכלב אמסטף שהיה בדירה. הסתבר כי הכלב נגס בגופה והשחית אותה וניסה לתקוף את השוטרים שנכנסו דירה ולעיניהם נגלה המחזה המזוויע.

על פי כתב האישום, בשעות הצהריים הספיקה מלה עוז לשוחח עם מכר בטלפון ואמרה לו שהיא בדרכה הביתה. מאז השיחה לא נראתה על ידי איש. ביום למחרת  התגלתה גופתה, כשהיא מושחתת בסימני נשיכה. "הנאשם זמם לאנוס אותה ועשה זאת באכזריות בעוד היא מתחננת על חייה. בכל אותן שעות שהייתה מוטלת בדירתו לא עשה דבר ורק רכש משקאות אלכוהוליים. זה מקרה שמצדיק הוקעה נוספת. מדובר ברצח בנסיבות חריגות בחומרתן", נכתב.

ילמה הורשע שאנס את מלה עוז בדירתו, חנק ודקר אותה בכל חלקי גופה והתיר לכלבתו מסוג אמסטף לאכול את גופתה. נכתב, בנוסף כי הוא ניסה לבתר את גופתה של עוז, רכש מסור חשמלי אך לא הצליח לבצע את מעשהו. הוא התקשר לאחיותיו וסיפר להן כי יש בביתו גופת אישה וביקש מהן עזרה להעלים את הגופה.

יילמה טען, מצידו, כי לאחר שעוז התעלפה הוא נבהל, ושתה כמות גדולה של אלכוהול, שגרמה לו לאבד את הכרתו ולדבריו, לא זכר דבר ממה שאירע. הוא רצה להיפטר מהגופה, לדבריו, בכל מחיר. ילמה סיפר כי נסע ל''ביג'' וקנה שם מסור, עימו בתר את גופתה. תגובות

End of content

No more pages to load