• 22 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הקלות הבלתי נסבלת של האלימות בב''ש: נדקר בגלל 2 סיגריות

כתב אישום נגד אלון שופן, בן 46, מבאר שבע, שדקר בעל פיצוציה כי סירב למכור לו סיגריות בבודדות

רגע ההשתלטות על שופן (צילום שרץ ברשתות)

כתב אישום כנגד אלון שופן, תושב באר שבע בן 46, הוגש היום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע. שופן נאשם כי ב-10 בינואר דקר את מ.א., מוכר ב''טוב מרקט'', חנות נוחות בתחנה המרכזית בבאר שבע.

על פי כתב האישום, בשעה 16:15 או בסמוך לכך, נכנס הנאשם לחנות וביקש מהמתלונן לקנות שתי סיגריות בודדות. המתלונן אמר לנאשם כי לא ניתן למכור סיגריות בודדות, ונתן לו 2 סיגריות מקופסתו האישית. לאחר כשעה,  שב הנאשם לחנות וביקש בשנית מהמתלונן שתי סיגריות. המתלונן הבהיר שוב לנאשם כי לא ניתן למכור סיגריות בבודד וביקש ממנו שיעזוב את החנות. 

מכתב האישום עולה, כי הנאשם לא שעה לבקשת המתלונן, והחל מעין ויכוח מילולי בין הנאשם למתלונן, כשכל אותה העת, אוחז הנאשם בידו סכין, כשהיא מוסתרת בכיסו הימני של חולצתו. במהלך הויכוח החלו המתלונן והנאשם לצעוד האחד לקראת השני. 

זמן קצר לאחר התקרית בתחנה המרכזית (צילום וואצאפ)
​​​​​​​
''כשהנאשם התקרב למתלונן, שלף את הסכין שהייתה בכיסו, ואז אחז הנאשם בצווארו של המתלונן בידו השמאלית, ובידו הימנית האוחזת בסכין, החל לנסות לדקור את המתלונן מספר רב של פעמים באזור ראשו ופלג גופו העליון, וזאת בכוונה להטיל בו נכות, מום או חבלה חמורה'', צוין בכתב האישום.

מעוצמת המהלומות המתלונן נפל ארצה, והנאשם שרכן מעליו, לא הרפה והמשיך בניסיון לדקור אותו, כשהמתלונן מנסה להתגונן מפניו.

מ.ל, עובד בחנות, שראה את המתרחש, רץ מיד לעזרתו של המתלונן, וניסה למנוע מהנאשם להמשיך ולפצוע את המתלונן. בהמשך, הצטרף גם ג.א אשר החל לחבוט בנאשם, ואולם הנאשם לא הרפה מהסכין ומאחיזתו את המתלונן, ורק בהמשך, כשהצטרפו כוחות ביטחון, נוטרל הנאשם, ונלקחה ממנו הסכין. 

כתוצאה ממעשיו, גרם הנאשם למתלונן, פציעה בראשו, וכן חתך עמוק ברוחב של 2 ס"מ שהוביל לקרע של הגידים באצבע 3 בידו הימנית. יממה לאחר האירוע, עבר המתלונן ניתוח לתיקון הגידים.

כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרם למ.ל פצע חתך בזרת שמאל, ושפשופים באצבע ימין.

''הנאשם במעשיו לעיל, גרם למתלונן חבלה חמורה שלא כדין, בכוונה להטיל בו נכות או מום או לגרום לו לחבלה חמורה, והחזיק סכין מחוץ לתחום ביתו או חצריו, ופצע את המתלונן שלא כדין כשהוא נושא נשק קר'', צויין בכתב האישום. הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load